2737
2734
عنوان

دارم دق میکنم به قبر پدر و مادرم فحش دادم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 36 پست
😑فقط میتونم بگم خیلی ضعیفی و عزت نفس نداری

شما هم ملکه ای 🌹

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا روح مامانت بابات قران بخون 

دم غروب فاتحه بده براشون 

خوردنیایی ک دوس داشتن براشون خیرات کن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728
اذیت نکن خودتو فحش باد هواست...البته که نباید به پدر و مادرت میدادی؛اما اوناهم راضی نیستن که اذیت ک ...

شوهرم  اصلا انگار نه انگار   دگ  باهاش حرف نمی زنم   صبر کن

خدایا عاشقتم 
مسخره نکن  خب‌ کسی که عزت نفس داره نمیاد بگه هرچی میخواین  بهم بگین   یا فحش یه پدرما ...

مسخره نکردم عزیزم، توی امضات نوشتی شوهرم تاج سرم پسرم نگین تاج گفتم شما هم ملکه هستین😊

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
2738

فقط میگم گل کاشتی   😐😐 اولا که خیلیییییی کار بدی کردی فحششون دادی.دوم اینکه ارزش  خودت و پدرومادرتو جلوی شوهرت صفر کردی.فردا تا ناراحت بشه فحش پدرومادر میده بهت‌

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

عزیزم تلاش کن کلا حرف زشت نزنی....به هیچکس.....بددهانی برای هیچکس خوب نیست....برای خانوما خیلی بدتره......حالتت رو عوض کن.اگه نشستی بلندشو..اگه ایستادی راه برو....سراغ آب سرد برو.ولی کنترل کن خودت رو.شدنیه.اتفاقا موقع عصبانیت انسان چهره واقعیش رو نشون میده.سعی کن همه شمارو به این خصوصیت بشناسند که حتی تو بدترین شرایط ادب و احترام رو کنار نمیزارین

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....