2733
2734
من تنهایی رو دوست دارم فقط عذاب وجدان دارم که اون دنیا بگن چرا رفت و امد نداشتی چرا خونه بابات و پدر ...

به مقدار صله رحم رحم رفت و آمد کن

من خودم با مخل زندگی خونوادم و با خونوادتم کلی مشکل دارم و خودم هم مثل تو درونگرا هستم

من خودم از وقتی از کار به ناحق اخراج شدم و تو بورس رفتم تو ضرر کلا دیگه خلیلی جاها رو ندارم برم

وای مثلا تازگی ها مادرم رو آوردن که داشت میمرد

یعنی ممکن بود مادرم رو چه خیلی وقت بود ندیده بودم بدون دیدن من  بمیره

شاید من اونو دوس نداشته باشم و دلم براش تنگ میشه اما مطمئنا اون عاشق منه و بیشتر ناراحتیم از این بود که چندیم ماه منو ندیده بود و بدون دیدن من بمیره

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣 وای ترسیدم بیا بستنی های نداشتم مال خودت

😬😬😬😬😬😬😬😬

دیدی قایمشون کردی😭😭😭😭😭😭

😂😂😂😂😂😂😂😂

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
وقتی تو جمع حالتو میگیرن ناراحتت میکنن مقایسه ات میکن پز میدن مسخره ات میکنن تبعیض قایلن چه فایده دا ...

نه منم خودم تو جمع بودن رو زیاد دوست ندارم ولی تنهایی مطلق هم اصلا خوب نیست

برای عبور از ترسهایت با آنها مواجه شو  
2728
😬😬😬😬😬😬😬😬 دیدی قایمشون کردی😭😭😭😭😭😭 😂😂😂😂😂😂😂😂

🤣

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌