2733
2734

امشب جایی بودم به جای چای قهوه خوردم از اون موقع حالم بده دلشوره دارم دلم میخواد زاار بزنم

بعد یه عالمه انتظار تازه فهمیدم دارم مامان میشم.              ان شاالله هیچکس اینقدر انتظار نکشه و زود مامان بشین همه تون

نمک بزار سر زبونت اگر  از چشم باشه که از روت بره

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمک بزار سر زبونت اگر  از چشم باشه که از روت بره

الان میذارم چه خوب که گفتی

بعد یه عالمه انتظار تازه فهمیدم دارم مامان میشم.              ان شاالله هیچکس اینقدر انتظار نکشه و زود مامان بشین همه تون
2740
الان میذارم چه خوب که گفتی

منم هروقت چشم رومه اینطور میشم

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
من هرموقع دچار چشم زخم ميشم اين حالت بهم دست ميده خودم ميفهمم قشنگ ، پاشو اسپن دود كن صدقه بده و ايه ...

عه چه جالب خودمم بخاطر نگاهای بعضیا همین حسو دارم

عزیزم قهوه بخاطر کافئین بی تابی میاره واسه همه خوب نیس باید عادت داشته باشی. شربت عسل یا گل گاو زبون ...

خیلی وقتا میخورم تابحال اینجور نشدم البته چند ماهیه سعی کردم ترکش کنم خییلی کم خوردم این چند وقت