2733
2739
عنوان

چرا عفونت قارچیم مدام تکرار میشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چیرو توضیح داد میشه برای ماهم توضیح بدی

لباس زیر رو هر دو ماه باید تعویض کرد و جدید گرفت . لباس تنگ نپوشیم . لباس زیر رو توی افتاب خشک کنیم . با صابون بشوریم. اتو بکشیم... وقتی از دستشویی میایم کاملا تنمون رو خشک کنیم. .اگه متاهل هستین باید همسرتون هم دقت کنه . شاید عفونت از همسر باشه و به شما منتقل میشه ..  

این نیزبگذردچون میگذرد غمی نیست
من ۸ ماهه درگیرم و هیچ کاری نکردم 😥😥🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

عفونت ادراری داری  قرص سیپرو فلوکساسین هر 12-ساعت یکبار بخور. و روزی دو بار تو وان یا ظرف ابی که توش سرک سیب  ریختی بشین رب ساعت  

2740
چیکار کنم 😞نمبره مجردی ابنطور شدم خحالت مکشیدم ب مادرم بگم ببره دکترر این بلا سرم اومد دگ

عادت شده دیگه واژنت مستعد کاندیدیاز 

بهداشتو خیلی رعایت کن سع کن توی خونه بیشتر دامن بپوشی و پیراهن 

و ترکیب کلوتریمازول و تریمانسالون ان ان رو بزن 

ببخشید سوزش هنکام نزدیکی از عفونته?

عفونته داخلی باید باشه.. حتما درمان بشه.. اگه همون اول برین دکتر ساده برطرف میشه. ولی اگه  پشت گوش بندازین هم خودتون اذیت میشین هم تا درمان بشین کلی سخت میگذره 

این نیزبگذردچون میگذرد غمی نیست

چنتا مورد رو هم رعایت کن ان‌شاءالله بهتر میشی ؛

حتی با مواد شوینده مخصوص هم نباید بیش از حد خودتو بشوری چون باکتری های مفید( نقش ضد عفونی دارن )اون قسمت رو از بین میبری و باعث رشد عفونت میشه .

لباس زیر نخی بپوش و لباس زیرت رو زیر نور افتاب خشک کن و اتو بکش . 

به جای دستمال توالت ، از پارچه نخی تمیز و مخصوص برای خودت استفاده کن و بعد از استفاده، بشور و اتو بکش 

اگر اضافه وزن یا دیابت داری ، میتونه موضوع رو تشدید کنه 

اما تا جایی که ممکنه ، از مرطوب موندن لباست جلوگیری کن

تازه وارد نیستم 😏
ادامه پیدا کنه میشی عزیزم برو دکتر درس کن

نه من یه مدت اینجوری بودم خیلی زود زود عفونت میگرفتم ولی بعدش فهمیدم کمبود ویتامین دی دارم از وقتی ویتامین میخورم دیگه اونجوری نشدم خدارو شکر

عفونته داخلی باید باشه.. حتما درمان بشه.. اگه همون اول برین دکتر ساده برطرف میشه. ولی اگه  پشت ...

ممنون

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

لباس تنگ نپوش لباس زیرت مدام عوض کن نخی بپوش.ضمنا عفونت ادراری داری قرص سیپرو فلوکساسین بخور  هر 12-ساعت یه دونه.اگه همسر دارین نزدیکیتون فعلا با کاندوم باش چون اونم عفونت میگیره

2706