2733
2739
عنوان

بزرگترین دردی که فکر میکنی هیچکس درکت نکرد چیبود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1865 بازدید | 106 پست
واسه طوطیم انقدر گریه کردم شوهرم جرئت نداشت بیاد سمتم

امروز شد ۶ ماه که ندارمش 

الانم چشام خیسه:)

پیر شدم از نبودش

قفسش همیشه کنارمه 

شبا تا قفسشو نبوسم و بوش نکنم خوابم نمیبره 

من زندگی نکردم بعد از اون 

کسی منو نمیفهمه 

کاش من جاش مرده بودم 

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی چیزا تو زندگیم هست که هیشکی درکشون نمیکنه.

پدرم که همیشه ازش خجالت میکشیدم.

پرموییم(شاید خنده دار باشه)ولی مایه ی عذابمه و هیشکی درک نمیکنه چقدر عذاب میکشم و خجالت.

الان باردارم.هفته ی شش فهمیدم کم کاری شدیدد تیروئید دارم.تا الان آروم نشدم و همش فکر و خیال که بچم کند ذهن میشه و آسیب مغزی دیده تا الان و هیشکی حتی نمیدونه چقدر نگرانم.

خیلی چیزا هست.

بچه ها یه مشکل دیگه ی من اینه که من میگرن دارم و هیچکس نباید حتی یه لمس ساده بکنه سرم رو ولی هی۰کس د ...

مامان منم ام اس داره و استرس براش سمه 

ولی هیچ کس نمیفهنه..

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2731
ازدواج با کسی که ظاهرا دوسش دارم ولی اصلا ایده آلم نیست.

اینم من نمیتونم درک کنم ولی خیلی باید سخت باشه

مثبت نگاه کن مثبت فکر کن مثبت بگو اکوری‌پکوری😁👺👻

ضعف اعصاز دیثست خودته تا خودت نخوای درمان نمیسه این دنیا اخرش تا تهش هیچی نیس غصه نخور استراحت کن چیزای گرم بخور پیاده روی کن یه مدت تو خونه به دورازبقیه باش رو خودت کارکن 

2740
چرا نمیری دکتر؟  نمیدونم چرا جدیدن خیلی تپق میزنم یه حس بدی دارم

من چرا نمیرم دکتر؟؟؟؟

اگه با منی که نمیدونم واقعا چرا تاحالا نرفتم و انگار از لجه...کلا دیگه ادمارو دوست ندارم

خیانت شوهرم خانوادم اصلا درکم نکردن گفتن برو باز باهاش زندگی کن 🤧

هیچکس نمیتونه درک کنه اینو چون حسا و حرفا و قولا و عشقا همیسه فرق میکنه

منم بعد از مرگ عزیزانم به شدت پرخاشگر شدم و بچه چندماهمو بارها زدم .گاهی به شوهرم میگم  من واقع ...

منم به مامانم چند باری گفتم من دارم افسرده میشما باید برم دکتر میخنده بهم...تا اینکه هم افسرده شدم هم عصبی...الان دیگه هیچکس سمتم نمیاد و همه جا هم پشت سرم حرف هست

2706