2733
2739
عنوان

مادرشوهرم بعد مدتها زنگ زد سراغمو گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 35 پست
منم بعد مدتها به مادر شوهرم زنگ زدم خیلی خوشحال شد اخه شوهرم باهاشون قهر 

آفرین 🤣

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرشوهرم هر وقت با یکی از عروسها قهر میکنه اون یکی عروس رو تحویل میگیره قربون صدقه ش میره و (زن داداش گلم زن داداش گلم) از دهنش نمیفته، تا پدر اون یکی عروس دربیاد و به غلط کردن بیفته😂

2728
هیچوقت جای خوابتون رو با شوهرتون تغییر ندید و جدا نکنید  دعوا کنید قهر کنید ولی یکی توهین نکنی ...

اون اول جدا کرد منم رفتم رو مبل خابیدم حالا دستمو گرفت اورد سرجام خابیدم ولی خودش نیومد 😬

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
اون اول جدا کرد منم رفتم رو مبل خابیدم حالا دستمو گرفت اورد سرجام خابیدم ولی خودش نیومد 😬

ببین شرط موفقیت تویه زندگی زناشویی اینه که اگه با همه ی دتیا میجنگی با شوهرت نجنگی و بهش توضیح بدی اشتباهشو من ۵ ساله ازدواج کردم خیلی بالا و پایین شدم ولی هنوزم سعی میکنم یه ادم شوخ طبع باشم چون زندگی ارزش نداره....

دوست داشتی برو تاپیک منو راجب عروس نمونه بودن بخون شاید کمکت کنه 

بنظر من وقتی شوهر میکنه فقط و فقط باید سیاست داشته باشی و بلانسبت همه خانواده ی شوهر رو خر کرد البته منظورم از خر توهین نیس

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍