2737
2739
میدونم مشکلم جدی نیس حس میکنم شوهرم دوس نداره

فقط حس میکنی شوهرت دوس نداره یا علنی بهت گفته ؟ 

اگر واقعا میخوای انجام بدی دست به کلیتوریس نزن چون ممکنه تمام احساس جنسیت رو از دست بدی 

بعد چون یه مدت خودم درگیر افکار وسواسی برای زیبایی بودم بهت میگم بیخیالش بشو امروز اینو درست کنی فردا یه عیب دیگه میزاره روت شوهرت و باید دوباره بری اونو درست کنی اگه خودت خودتو دوس داشته باشی. ناخودآگاه اونا هم زیبا و خوب میبینن. امیدوارم فوضولی نکرده باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم انجام ندادن اما یکی از دوستام پیش دکتر لیلا تدین لابیاپلاستی کرده خیلی راضیه

دوستم با لیزر عمل کرد بعد فکر کنم بی حسی اینا میزنن متوجه درد نمیشی

حالا باز میخوای تمس بگیر یا حضوری برو دقیق بپرس من خیلی در جریان نیستم

شماره دکتر تدین و آدرسشونم بخوای از سایشون میتونی برداری

https://drtadayon.com/لابیاپلاستی-با-لیزر-مونالیزا/

درد داره هر کی میگ نداره الکی گفته مگه بیهوش بشی ک نداره درد...دوما ی ماه کامل باید وقت بزاری نباید خیلی راه بری با کار سنگین انجام بدی واینکه حتما یکی دو روز بعد پریت بری ک دیگ تا یماه پری نشی ک واقعا اذیت میشی ولی در کل زیبا میشه

2731
من خیلی دوست دارم انجام بدم ولی میگن ناباروری میاره یا میل جنسی از بین میبره

بریدن پوست لابیا مینور ک بیشتر از نرمال بزرگه چ ربطی به رحمو تخمکو نازایی داره اخه😬 

میدونم مشکلم جدی نیس حس میکنم شوهرم دوس نداره

گلم اگ ب حرف شوهر باشه ک باید سرتا پامون رو بریم عمل کنیم اگ واقعا اذیت نمیشی بیخیال شو من ک عمل کردم واقعا تو گرما و ورزش و اینا اذیت میشدم

2738