2733
2734
عنوان

دلیل اعتیاد عجیبتون به سایت😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 19913 بازدید | 2398 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه خاک تو سرم با دل نازکم😭😭 حالا اینهمه ادم چرا باید به من بدبخت بی اعتنایی بشه💔😭😭

مبینا زده به سرتاا . این همه ما دوست داریم دونفر بیشعور نمیدونم چه چرت و پرتایی بهت گفتن میخوای بری. کی بهتری اعتنایی کرده؟!!!!!! کی زده به بال و پرت!؟ غلط کرده!؟؟!!!!به کتف چپتم حساب نکننننننن.... مهم ماییم که دوست داریم والسلاااااااااممم

_دیوونه_شدی!#  

2731
مبینا زده به سرتاا . این همه ما دوست داریم دونفر بیشعور نمیدونم چه چرت و پرتایی بهت گفتن میخوای بری. ...

نمیدونم معنای دوست داشتن چیه...😭

چیزی نگفتن اما چیزی که اصلا فکرشم نمکردم ازشون دیدم نسبت به خودم😭😭😭

من اصلا تحمل انقدر درد قلب رو ندارم💔😭😭

2740
@shsb   معرفی میکنم ایشون یکی از خوبای سایتن 😍 ایشون خواهر خوش قدم .. که تگ ناپذیره @1372ز ...

سلام

کاربر محترم تگ کردن خانمها و راحت حرف زدن با خانمها شرکت تو تاپیک هاشون ممنوع هست و برای همیشه دسترسیتون بسته میشه یعنی با هر کاربری برگردین حذف میشین شوخی و خوش و بش با خانمها هم ممنوع هست لطفا رعایت کنید

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
کسی فکر میکردم برام بهترینه تو سایت...😭😭😭 اما همش چرند بود💔💔💔😭

سلام عزیزم این تاپیکتون خلاف قوانین سایت هست خوش و بش با اقایون حرف زدن باهاشون تگ کردنشون صمیمی شدن باهاشون ممنوع هست و دسترسیتون بسته میشه لطفا رعایت کنید دفعه بعد کاربریتون حذف میشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
کییی؟؟

سلام پستهای منو تو این تاپیک بخونین

پستهای منو تو این تاپیک بخونین تو تاپیکهاتون اقایون باشن با اقایون حرف بزنین و شوخی و خنده دسترسیتون بسته میشه چرا حرفمو گوش نمیدین حتما باید برای خودتون یا سایت مشکل درست بشه تا متوجه بشین من چرا سختگیری میکنم؟؟؟؟؟

@دخترابادانی    

@1372زهرا1372    

@داغوووووون    

@هلناطلا    

@فریماه111    

خانمهایی که تو این تاپیک بودین اگر سایت رو دوست دارین دوستاتون رو دوست دارین به خاطرشون رعایت کنید قطع نشین چون تذکر جداگانه بهتون نمیدم همتون پستهای منو بخونین بعد نگین چرا قطع شدیم