2733
2739
عنوان

🚫با عکساش زندگی میکنیم الان +عکساش🚫

| مشاهده متن کامل بحث + 3070 بازدید | 199 پست

برات یه ایت الکرسی می خونم عزیزم 

انشالله زود به بچت برسی چطور دلش میاد آخه بچه رو از مادر جدا کرده😭

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونکه دنبال اذیت کردن منه اون از یه طرف خانواده خودمم از یه طرف 😔

منم خانوادم اصلا پشتم نیستن دو تا پسر زیر هفت سال دارم خانوادم میگن بمون و تو همون شرایط زندگی کن همین که خرجت رو میده کافیه

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  
2731
تا هفت سالگی حضانت بچه با مادره برو پیگیری کن عزیزم

هست ولی وقتی شرایطش و ندارم چیکار کنم نه میتونم برم سر زندگیم ن میتونیم بیارم خونه پدرم ن میتونم مستقل بشم همه یه جور تحت فشارم گذاشتن😔

کاش یا بچمو بده یا مرگ صبر نمیخوام😔

عزیزم 😢 ان شالله اوضاع زندگیت خوب بشه ، با خوشی کنار بچه ات زندگی کنی  

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
اونکه دنبال اذیت کردن منه اون از یه طرف خانواده خودمم از یه طرف 😔

ولی عجب عوضیه بچه رو سلاح خودش کرده من بچه هام پیشمن و خودمم خونم مثلا داریم توافقی جدا میشیم اما سر مهریه به توافق نمیرسیم

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  
2740
ولی عجب عوضیه بچه رو سلاح خودش کرده من بچه هام پیشمن و خودمم خونم مثلا داریم توافقی جدا میشیم اما سر ...

مال من نه میاد توافق کنیم حتی گفتم مهریه هم نمیخوام ن میاد درست کنیم بلاتکلیفم گذاشته

اگه حمایت نمیکنن بمون چون بری بدتر میشه 

خب وقتی شوهرم میگه نمیخامت کل شهرم پیچیده با یه زنه چجوری بمونم 

نمیدونم همش دنبال بهانه س هر دفعه یه چیزی میگه

امیدوارم خدایه آرامشی بهت بده که دیگه هیچوقت یادت نیاد این بی احساسو

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
منم دارم جدا میشم. نزدیک چهار ماهه دخترمو که ندیدم هیچ، برای یکبار تلفنی حرف زدن باهاش واقعا خون به ...

چند سالشه چجوری طاقت گرفتی منکه دارم روانی میشم دیگه ب شدت وابستش بودم

اگه حمایت نمیکنن بمون چون بری بدتر میشه 

زنگ بزن به شوهرت بگو من نمیتونم بدون بچم زندگی کنم بیا از نو شروع کنیم بدون دخالت پدرومادرا بیا خانواده هارو ول کنیمم بچسبیم به زندگیمون به خاطر بچه