2733
2739

من خوابگاهی نیستم همین تهران درس میخونم خونمونم که اینجاس.

ترم اول بودم دانشگاه ما فقط دخترونس (اسمشو نمیگم لو میرم)هییییچوقت پسر نبود . امتحانات ترم اول بود منم آبله مرغون گرفته بودم وای خدا انقد افتضاح گرفته بودم که یه هفته افسرده شدم چون پوستم صافه هیچ ککو مکی ندارم . بعد من که رفتم دانشگاه واسه امتحان آقا شانشه گند من از دم دره ورودی تا سلف پرررررر بود از پسر همشونم بچه خوشتیپو فلان.....

حالا تصور کنید تیپ من چی بود مقعنه و بارونی و شلوار و بوته بلنده مشکی از سررررر تا پا مشکی . با شالگردنه سفید که مثله کلاه پیچیده بودم پیشینیمو گرفته بود ماسکم زده بودم یه عینک خنگیم زدم دور مشکی . اصن خیلی روزه افففففتضااااحی بود .

میشه برای حاجتم حمد بخونی گلی؟
اخی یادش بخیر پاسور بازی،بازی جرات حقیقت،یکبارم رفته بودم حمام دوستم فکر کرد من تو حمام اخری هستم با ...

کاشکی لیسانس ۸ساله بود😂

من متاسفانه از حموم خاطره ندارم🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یبار نصف شب 6 نفری با جفت پا 5 دقیقه زدیم به دیوار اتاق بغلی و داد زدیم زلزله... چشمتون روز بعد نبینه خواستن بندازنمون بیرون از خوابگاه ما خیلی شیطون بودیم همون ماه اول تو کل خوابگاه معروف بودیم به خیلی کارامون فکر میکنم میبینم چقد احمق بودیم  

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی

من خوابگاهی نبودم ولی انقد حوابگاهو دوس داشتم با همکلاسیام میرفتم شبا خوابگاه پیششون😂مخصوصا شبای چهارشنبه ک فرداش تعطیل بود تاصب فیلم میدیدیم حرف میزدیم، غیبت میکردیم، اوف نگم

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی
2738
چیزی نمیگفتن؟

من واسه مسابقات مون خوابگاه میرفتم 

ن هرکسی هرجور دوست داشت میگشت و کاری به بقیه نداشت 

فقط چند بار گفتن توی خوابگاه راحت نیستی 

منم گفتم عادت دارم و توی خونه هم روسری می پوشم 

دیگه کسی چیزی نگفت 

😍الحمدالله کما هُوَ اهلُه 😍👩🏻‍⚕️
 کاشکی لیسانس ۸ساله بود😂 من متاسفانه از حموم خاطره ندارم🤦🏻‍♀️

خخخخخخ وااای اره خداییش

ی دوستم داشتم حسابی از جن و...میترسید ۴ تا تو اتاق بودیم سه نفرمون از قصد شبها حرفا ترسناک میزدیم بیچاره دید حریف ما نمیشه اتاقشو عوض کرد😂

2706