2733
2739
عنوان

ژل آلوورا آماده خریدم سوال داشتم

39995 بازدید | 34 پست

دخترا کسی میدونه ژل آلوورا خریدم براپوستم هفته ایی چند بار استفاده کنم ؟ فروشنده گفت هفته ایی دوتا سه بار ولی گوگل سرچ میکنم نوشته پنج تا شیش بار بنظرتون کدومش درسته ،کارش فقط آبرسانیه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اول تست کن ببین به پوستت میسازه 

به من نمیساخت و همش میخارید و جوش میزدم 

در عوضم خواهرم مثه آیینه شده بود صورتشو و چاق شده بود 

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍
واقعا ؟ یعنی پوستمو خراب میکنه

اول تست کن حساسیت ندی من استفاده کردم بعد چند روز چنان پوستم و داغون کرد حساسیت شدید داشتم صورتم پر از جوش های وحشتناک شد دو ماه صورتم داغون بود

2740

از بیرونیا نخر

چندتا الورا بگیر وسطاشونو دربیار بعد بریز تو مخلوط کن بعدشم تو یه ظرف در بسته هروقت خاستی استفاده کن

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌

هربار كه ماسك استفاده ميكنيد ميتونيد بعدش يا داخل ماسك ازش استفاده كنيد

همون هفته اي ٢-٣ بار

يا بعد اصلاح و قرمزي 

ولي اول تست كنيد..به بعضيا خود الورا نميسازه و ژلش ميسازه به بعضيا برعكس

منم باش جوش میزدم. پوستم حساسه. ولی نمیدونم چکوری بایدبفهمیم به محصولی حساسیم قبل خرید. چندبارشده پول داد خریدم. دوسه بارزدم دیدم جوش میده. دادمش کسی

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
وای من یه بار ژل الوورا آماده زدم به پوست انقدر آب از چشمم اومد  و میسوزوندبوش تند بود به نظر ...

منظورم خود برگ آلوئه ورا. بهذهر حال طبیعی و مفید تر از کارخونه ای 

man ashegh gol  pesaram hastam