2737
2734

از چ راهی برای از بین بردن موهای صورتتون استفاده میکنین

وزن اولیه ۷۱وزن الان ۶۲😍😍😍😍وزن هدفم ۵۸ من میتونم ❤😍😍
من اینجوریم و فقط تیغ میزنم.... اگه اصلاح کنم  چنان صورتم میریزه بیرون جوش میزنه اوایل ک میزدم ...

تیغ هم بده ک موهام ضخیم میشن☹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم صورتم خیلی حساسه فقط میرم آرایشگاه ابروهامو مرتب میکنم ولی صورتمو اصلاح نمیکنم موهای صورتم بور هستند نیازی به اصلاح ندارم یه دوباری اصلاح کردم صورتم خیلی جوش میزد رفتم پیش متخصص پوست بهم گفت اصلا صورتتو اصلاح نکن 

تیغ هم بده ک موهام ضخیم میشن☹

دیگه من گزینه دیگه ای نداشتم. وای یکی گفت اون زمان اقلاح با شمع کنم بجای بند... افتضاح ریخت. بعدن وقتی قراره بزنی موهای صورتت رو دیگه ضخیم و غیر ضخیم نداره... کرم موبر صورت البته امتحان نکردم... 

منم عین توام ولی اصلاح نمیرم بورم😁معلوم نیستن

منم بورم ولی خب کرم رو صورتم خوب نمیشینه البته چ کرمی  ی بار کرم بزنم تا ی هفته جوش میزنم اصلا کرم هم نمیزنم  ولی خب اینا رعایت کنم پوستم واقعا قشنگه

منم صورتم خیلی حساسه فقط میرم آرایشگاه ابروهامو مرتب میکنم ولی صورتمو اصلاح نمیکنم موهای صورتم بور ه ...

دقیقا منم مث شمام

2740
دیگه من گزینه دیگه ای نداشتم. وای یکی گفت اون زمان اقلاح با شمع کنم بجای بند... افتضاح ریخت. بعدن وق ...

بعد ضخیم نشدن،؟

یادم نمیاد قبلا ج طور بود راستش ولی یادمه موهای دستم ضخیم شد میگم من جاره ای نداشتم حساسیت وحشتناک د ...

منم دقیقا عین شمام  حتی یک بار هم صورتم اصلاح نکردم خواهرمم مث من برا عروسیش اصلاح کرد داغون شد صورتش