2733
2739

من وقتی میرم خونه مادرپدرم میگن چیکارمیکنی واینا یکدفعه بغضم میگیره سفره دلمو باز میکنم اون فامیلم خبر کش دراومد ازکار کل فامیل پرمکرد واینا وحالا همه فامیل میگن تو سیاست نداری بلند پروازی واینا وحالا میخوام قوی باشم با اینکه خانواده شوهرمو دوست دارم وادمای خوبی آن وشوهرم ولی بعضی اوقات شکایت نمیکنم حکایت میکنم میخوام پیش همه محکم بشم میخوام پدرومادر وم حساب کنن واینکه حرفای بیسیاستیم پیش فامیل شوهرم البته منظوری نداشتم عذرخواهی کردم میگین اونا مثل اولشون هستن من این حسو ندارم 

هنوز هم غروب خورشید زیباست هنوز لالایی های ماهم شنیدنی است دلم هوای بوی عطر نارنج درحیاط را دارد   هنوز داستان لیلی و مجنون شیرین است هنوز لبخند مادرم آرام است هنوز آمدن پدرم شیرین است هنوز به یاده  فاطمه ای که دیگر نیست چشمهایم اشک آلود است   

میدونی کیف میکنم ادما ب ی نقطه قوت میرسن و شروع میکنن ب سمت تکمیل شدن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امروز خواهرشوهرم کوچیکه کلاس چهارم منو سلام نکرد میگم نکنه به خاطر حرفهایی که اون خواهرش میزنه اینم اینجوریه که مثلا من چی گفتم چی نگفتم 

هنوز هم غروب خورشید زیباست هنوز لالایی های ماهم شنیدنی است دلم هوای بوی عطر نارنج درحیاط را دارد   هنوز داستان لیلی و مجنون شیرین است هنوز لبخند مادرم آرام است هنوز آمدن پدرم شیرین است هنوز به یاده  فاطمه ای که دیگر نیست چشمهایم اشک آلود است   

بهترین کاره

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
2738

من لالم کلا تو مسائل شخصی

نمیتونم که درد و دل کنم با کسی،نه غرورم میزاره نه نوع شخصیتم که درونگرام

پدر و مادرم تا الان کوچکترین صحبتی از من نشنیدم راجب زندگیم،فامیل و دوست که دیگه بماند...

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
امروز خواهرشوهرم کوچیکه کلاس چهارم منو سلام نکرد میگم نکنه به خاطر حرفهایی که اون خواهرش میزنه اینم ...

باید بری سمتش بهش با لبخند سلام کنی و احوالش بپرسی... اینجوری میشی زن باسیاست

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
من لالم کلا تو مسائل شخصی نمیتونم که درد و دل کنم با کسی،نه غرورم میزاره نه نوع شخصیتم که درونگرام ...

چه خوب خیلی کارخوبی میکنی چون هیچ کس دردی از آدم دوا نمیکنه فقط در تو بیشترمیکنن مثل منه ساده 

اره بهم نگاه کرد بهش لبخند زدم بعدم خودم بهش گفتم خداحافظ بااینکه بی محلی می‌کرد 

من مادرم سیاست نداشت همیشه نسبت همه ظن بد داره به خاطر همین منم همینجوری بودم ودیگه نمیخوام باشم 

2706