2737
2734
عنوان

شوهرم همش اصرار داره از داداشش خرید کنم 😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 34 پست

مارک خوبیه ولی

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
دوستان راهنمایی کنین چی بگم که این قضیه تموم بشه حوصله ناراحتی و قیافه گرفتنم ندارم

خب عزیزم قرار نیست شوهرت بدونه و کی میخری و چی میخری از برادرش هم نخر بگو هنوز لوازمام تموم نشده

نه تو انی که همانی ،نه من انم که تو دانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از برادر شوهرتم بخر مارکی که خودتم میخای بخر

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2728
اخه چه مارکیه بخدا نمیدونم نمیترسم پوستمو خراب کنه یه مارک جدیدی هست

خب توی نت بزن اگه خوبه بگیر.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

زمانی ک میخوای بخری یواشکی برو خیابون بخر

نیازی نیست بهش بگی کرم هات تموم شدن و میخوای بخری

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
دوستان راهنمایی کنین چی بگم که این قضیه تموم بشه حوصله ناراحتی و قیافه گرفتنم ندارم

بگوخودت میدونی من چندین ساله ازاین کرم استفاده کردم پوستم عادت کرده نمیتونم مارک دیگه ای بزنم مطمعا باش اگر مارکی روداشت که مورداستفاده ام بود ازاون میگرفتم

2740
از برادر شوهرتم بخر مارکی که خودتم میخای بخر

والا پول ندارم!!!! خیلیم مارک گرونی هست خیلی چیزای ضروری لازم دارم که نمیگیرم چرا خرید الکی بکنم

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
واقعا مجبور نیستم ولی میبینم قیافه میگیره ناراحت میشه اعصابم خورد میشه

بهش بگو واسه پوستت و لوازم آرایشی بهداشتیت با کسی شوخی نداری

بگو اگر بهم نیوفته لک بندازه یا جوش بیاره تو دردسراشو میکشی و داداشت میاد خسارت بده‌؟ 

بگو من هر چیزی رو با توجه به مارکش و اینکه برام مناسبه یا نه میخرم عزیزم الکی هر چی گیرم بیاد که نمیزنم به پوستم لطفا درک کن

ناراحتم شد اهمیت نده عزیزم شما حرف درست رو زدی بدون بی احترامی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
خب عزیزم قرار نیست شوهرت بدونه و کی میخری و چی میخری از برادرش هم نخر بگو هنوز لوازمام تموم نشده

اخه حساب پول کارتمو داره بعضی وقتا میگه چرا پول تو کارتت نیس مثلا میگم لوازم گرفتم

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
اخه حساب پول کارتمو داره بعضی وقتا میگه چرا پول تو کارتت نیس مثلا میگم لوازم گرفتم

این جور مواقع بگو مواد غذایی خریدم مگه که از مواد غذایی هم خبر داشته باشه نتونی اینو بگی

نه تو انی که همانی ،نه من انم که تو دانی