2737
2739
عنوان

مني كه مامانم سرطان سينه داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 36 پست
عزيزم اصلا همچين چيزي هست كه سرطان هورموني باشه؟!؟ يا بابام داره دروغ ميگه بهم كه نترسم واي پس از ا ...

ولو هورمونی هم بوده باشه، اون عدم تعادل هورمونی اغلب ناشی از ژنتیک است.

این رو میگم منطقی با قضیه برخورد کنی ولی اصلا به معنای ای

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
اره اخه بابام ميگه مامانت ي تستي داد كه بهش گفتن ژنتيكي نبوده وهورموني بوده

آره تو پاتولوژی و یه سری آزمایشا نوعش مشخص میشه و طبق اون درمان انجام میشه واسه همین اول پاتولوژی میکنن بعد درمان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

٣٥-٣٦

چه جوون

خدا رحمت کنه 

گلم بهرحال مامانت ، یک علامت خطر هست برات ولی نه اینکه بترسی، باید حواست رو خیلی جمع کنی 

چکاگهات رو پشت گوش نیندازی، ای ژن ممکنه به شما اصلا نرسیده باشه یا دور از جون ممکنه کاملا انتقال داده باشه 

بیخیال و بی مبالات نسبت به این قضیه نباش

ولو هورمونی هم بوده باشه، اون عدم تعادل هورمونی اغلب ناشی از ژنتیک است. این رو میگم منطقی با قضیه ب ...

آره درسته

ممکنه همین قضیه اختلال هورمونی هم انتقال بده 

ما خواهرام کاملا مشکل هورمون های زنانه دارن اما در حد کیست نه سرطان، اما بدن بیشتر بر مبنای ژن از خانواده و درجه یکها بنا شده... 

منم خاله مامانم فقط داشتن و لاغیر ولی میریم دکتر اونو لحاظ میکنن تو سونو گرافی و دستورات پزشکی

2731
عزيزم دكترچي بايد برم براي سينه؟جراح يا زنان؟

جراح عمومی

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
مرسي عزيزدلم ازهمه راهنمايي هات چشم

خواهش میکنم. خیلی کم سن هستی. هیییییچ نگران نباش. فقط خیلی مصمم و با برنامه پیگیر سلامتی ات باش