2737
2734
عنوان

از خودم بدم اومده😿

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 26 پست

چی میخواستی

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو معذرت خواهی کن‌،رو اعصابتم کار کن هر حرفی رو نزنی دیگه

ینی میشه یه بار یه نظر بدمو کسی با کاربریم کار نداشته باشه؟😒 تو تاپیکای دعوا و عکس منو تگ نکنید مدیونید😃درحال حاضر مشغول هیچ کاری نیستم.فقط نفس میکشم🥀💔من قوی ام،اما خسته.من ناراحت نیستم،اما خستم.من عصبی نیستم.ناراحت كنندس وقتي ادمایی كه بهترين بودن برات،الان از همه بدترن...آدما تو چند ثانيه ميتونن بهت ثابت كنن همه حرفاشون دروغ بوده..🙂یه روزی ناراحتیامو میفروشم و باهاشون آرزوهامو میخرم😝من همونی میشم که تو حتی به ذهنتم خطور نمیکنه،همونی که دیگه واسه دیدنش باید وقت گرفت،از همون مغرورای تنها از همونایی که تنهایی رو ب همه چیزش ترجیح میده همونی که بدون کمک و حمایت هیچ کدومتون رشد میکنه🙃💪🏻من یه ادم اهنیم توقع احساسات از من نداشته باش😂یه روز از اینکه چقدر به خودت سخت می گرفتی خنده ات میگیره!من همونیم که هیچ کس درکم نکرد،نمیکنه،قرارم نیس کنه🤐سعی نکن حرفاتو ب من تحمیل کنی.شاید قبلا برام مهم بودی🤔
2731

برو بغلش کن از دلش دربیار مادرا زود میبخشن 

عزیزم شما هم کمی مراعات کنید 

واقعا تو این شرایط یک تنه داره از پس خانواده برمیاد اونم خسته میشه کم میاره

همین الان برو دستشو بوس کن

اشتباه کردن خصلت آدمی زاده

مهم اینه که انسانست داشته باشی و بعدش بری دلجویی کنی 

اول خودتو سرزنش نکن و بدون که همه اشتباه میکنن 

بعدم برو عذرخواهی کن بگو یکم حالت خوب نبوده

در آخرم سعی کن صبورتر بشی که دیگ این حالت پیش نیاد

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
2740