2733
2734
عنوان

رفتیم کیش کروناااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 34 پست
خب كه چي الان؟؟؟؟ امثاا شماها كرونارو به اينو اون ميدن ديگه شايد ناقل  ميشي ميدي به اون بدبخت ...

دقیقا خودشون هیچیشونم نمیشه مردم محلی بیچاره میگیرن 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
اونام میان تو شهره ما مگه نمیان نمیشه ک زندگی نکنیم

الان یه فصلیه که همه دارن میرم قشم و کیش شهرای دیگه خلوته. کلا هجوم بردن به یه شهر دیگه تو این اوضاع درست نیست. شما ممکنه کرونا نگیری ولی فقط شما نیستید که میرید خیلیا میرن کرونام دارن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب كه چي الان؟؟؟؟ امثاا شماها كرونارو به اينو اون ميدن ديگه شايد ناقل  ميشي ميدي به اون بدبخت ...

وقتی رعایت میکنه ناقل هم باشه کسی مریض نمیشه

و خدایی که به شدت کافیست!!!!!!!
2742
الان میخورنت😁

خب حرفه حقه

نمیشه ک زندگی نکنیم

اصلش رعایت بهداشت ک من خیلی رعایت میکنم حتی میوه و سبزیجاتمو با مایع میشورم

ولی مسافرتو نمیشه کنسل کرد دیگه مردم از کرونا نمیرن از افسرگی میمیرن

2740

این که شما شانس اوردی دلیل نمیشه، قرار نیست هر کی رفت بیرون بگیره، یه نفر هم بگیره زیاده! من هم موافقم آدم با رعایت کردن باید زندگی عادی داشته باشه ولی نه دیگه مسافرت تفریحی و غیرضروری و گشت و گذار تو پاساژ و ...

حرفی ندارم

یه چیزایی شعور فهمیدن میخواد که وقتی نباشه حالا ماهرچی هم بگیم

مثل آب تو هاون کوبیدنه

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
خب حرفه حقه نمیشه ک زندگی نکنیم اصلش رعایت بهداشت ک من خیلی رعایت میکنم حتی میوه و سبزیجاتمو با ما ...

دقیقا مسافرت جز چیزایی که میشه کنسل کرد، نترس کسی تا حالا بدون مسافرت نمرده، الکی توجیه نکن

این که شما شانس اوردی دلیل نمیشه، قرار نیست هر کی رفت بیرون بگیره، یه نفر هم بگیره زیاده! من هم مواف ...

والا یکسال نشستیم تو خونه چیزی عوض نشد ک فقط افسرده شدیم

اونا ک اوایل میرفتن مسافرت اگه رعایت میکردن درست میشد ولی گوش نکردن مردم حالا دیگه چه فرقی میکنه دیگه دولتم بیخیال شد اوایل چقدر تزکر میداد

2706