2737
2739
عنوان

اونایی که تو بانک کار میکنن یا شوهراشون کار میکنن میشه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 21 پست
کدوم بانک بهتره  اگر امکان داره بگین چه مدارکی میخواد چقدر طول میکشه آماده بشه

ببین اگه گاو دارید که برید جهاد کشاورزی دفترچه بگیرید اونجا خودشون نامه میدن نعرفیتون میکنن بانک وام خوبی میتونید بگیرید

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
ببین اگه گاو دارید که برید جهاد کشاورزی دفترچه بگیرید اونجا خودشون نامه میدن نعرفیتون میکنن بانک وام ...

خیلی منون 🌷

تنهایی  دوست داشتنی نیست!                                اما خواستنی تر از تمام دوستت دارم های مسموم است  مگه تا کجا میتونی به دلت بگی 💔ببخشیدکه باورم شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم بانک بهتره  اگر امکان داره بگین چه مدارکی میخواد چقدر طول میکشه آماده بشه

باید اول یه حساب باز کنی بانک مسکن خیلی خوبه برو بپرس خودشون بهت میگن چی بیاری یه نصیحت خواهرانه یه نفرو میشناسم تو این کاره هر چی سود میدن خرج خود دام میشه فقط خرج خودش درمیاد بنطرم نکن این کارو

باید اول یه حساب باز کنی بانک مسکن خیلی خوبه برو بپرس خودشون بهت میگن چی بیاری یه نصیحت خواهرانه یه ...

گاو گوشتی داره یا شیرده

تنهایی  دوست داشتنی نیست!                                اما خواستنی تر از تمام دوستت دارم های مسموم است  مگه تا کجا میتونی به دلت بگی 💔ببخشیدکه باورم شد
2731
شیرده تازه گوسفندم دارن

من از چند تا گاو داری پرسیده بودم گفتن باید خودت زمین کشاورزی داشته باشی تا بتونی غذاشونو تعمین کنی در غیر این صورت نمی صرفه دوستم میخواد غذاشونو خودش بکاره خودش زمین داره. 

دستت درد نکنه خیلی ممنون که وقت گذاشتی ایشالا بتونم تو خوشحالیات جبران کنم 🌷🌷🌺🌺🌸🌸🌸🌹🌹🍀🍀🌻🌻

من از چند تا گاو داری پرسیده بودم گفتن باید خودت زمین کشاورزی داشته باشی تا بتونی غذاشونو تعمین کنی ...

منم ارزو میکنم هر کاری رو میخوای شروع کنی موفق باشی و پیشرفت کنی😊