2733
2734
عنوان

#اعتراف_سخت 🤦‍♂️

| مشاهده متن کامل بحث + 4255 بازدید | 440 پست
والا من دروغ نمی گم  دست به گزارشم خوبه ولی الکی گزارش نمی زنم آممممما تا حالا کاربری شمارو ا ...

غیر مستقیم گفتی ممکنه اگه باهات حال نکنم تاپیک‌هاتو بترکونم ..😂 

من یه بار یه خانوم بهم فوش داد 🤦‍♂️ گزارش زدم .. همه بهش حمله کردن بنده خدا تعلیق شد عذاب وجدان گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماماننن چرا خصوصی پیامم رو  جواب ندادی؟😭😭😭 حالت خوبه خداروشکر؟😍

پیام دادی مگه دخترم؟ 😶

ندیدم 😶

اهوم اهوم خوبم

خواهرت و ادب کردم 

ولی فکر نمی کنم ادب شده باشه  

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2731
نه دوستم بود بدبخت میشم بابا سرت درد میکنه برای دعوا؟😂😂😂😂

🙁 😍😍😍 دوستت بود 

تگش کن 😂😂😂😂😂 تو که انسان شجاعی هستی .. تا اینجاشو اومدی بقیشم‌برو ... من پشتتم اجی 😂😂😂

غیر مستقیم گفتی ممکنه اگه باهات حال نکنم تاپیک‌هاتو بترکونم ..😂  من یه بار یه خانوم بهم فوش د ...

نه دیگه تا اون حد 

چیز مورد دار ببینم گزارش می زنم 

وا چرا عذاب وجدان؟ 

خودشون قوانین و رعایت نکردن ترکیدن   

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
خب عقده دارن توام میخوای عقده ای باشی؟ حالا ایناروول کن ناموسا ب کسی درخواست نده،در ب در دنبالته🤣

کی ؟؟؟؟؟ 

اصلا به خاطر همین برگشتم سایت .. تگش کن 

2740
آقامن اعتراف میکنم هیچ وقت براشماگزارش نزدم فقط واسه اونایی که تایپیکهای لوس مضخرف میزنن گزارش میزنم ...

ممنون 🙏 

حالا دونی دونی تگشون کن حلالیت بطلب 😂😂😂😂😂😂😂🔪 

کی ؟؟؟؟؟  اصلا به خاطر همین برگشتم سایت .. تگش کن

🙄🙄😐😐

ههههی ننه منم غریبم😢😢

خودت تاپیک زدی براش

قبل توام بازخواست میکرد کاربرا رو جوکر ب کی درخواست داده😂😂

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             
بله مهم نیست جانا بوخودا اون شب میخواستم بزنم زیر گریه از دستتون نه بابا نگینی دخمل خوفیه😍😍

خعلییییی دخمل خوبیه  @آنیدـپ  

اونشب سگ شده بودم وقتی انید و دیدم 

نزدیک بود برم لهش کنم 

2706