2733
2739

من خودم پیاز رنده میکنم مرغمم سرخ میکنم ادویه زردچوبه نمک فلفل زعفرون میزنم و زیرشو کم میکنم تا مرغم سرخ بشه در این حین ی کم کره میزنم و فلفل دلمه ای رو هم اضافه میکنم ،ی کم گوجه که از،قبل فریز کردم و تفت میدم به مرغم اضافه میکنم با رب نمیخوریم زرشکم با کره تفت میدم ی کم شکر اضافه میکنم بعدش برنجم ی ذره به زرشکم میزنم با زعفرون دم کرده ،گاهی وقتا حال داشته باشم به مرغم از قبل زعفرون میزنم تا طعمش بهتر بشه ولی اینجوریم خوب میشه،ولی دارچین نمیزنم تو مرغم فقط فلفل دلمه ای و پیازم زیاده

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
اسی تا حالا جوجه کباب تابه ای درست کردی؟ اگه درست کرده باشی میبینی که مرغ با آب خودش میپزه . بنابر ...

آره درست کردم

ولی عزیزم تکه های مرغ زرشک پلو بزرگتره 🤕 بدون آب نمیشه ک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما اول بایکم پیازو زردچوبه میپزیم یه نیم ساعت.

بعد میشوریم میذاریم ابش بره.

بعد بازم یکم پیاز وزردچوبه تفت میدیم بعد رب میریزیم و ربم تفت میدیم که خامیش بره بعد مرغارو میریزیم با پیازو ربا یکم سرخ میکنیم.بعد دولیوان آب سرد دوسه تا دونه الوخورشتی نمک فلفل دارچین یه هویج حلقه حلقه خورد میکنیم اونم میریزیم.درشو مبندیم.

بعد نیم ساعت زعفرون ابلیمو یکم شکر یاقند اصافه‌میکنیم یه لیوان دیگه‌اب سرد ودرشو دیگه نمیذاریم تا ابش کامل تبخیر بشه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
آره درست کردم ولی عزیزم تکه های مرغ زرشک پلو بزرگتره 🤕 بدون آب نمیشه ک

برای زرشک پلو رو نگفتم بدون آب که!

نهایتا کمتر از یک لیوان آب . شعله هم زیاد نباشه.

بچه ها دارن خوب راهنمایی میکنن.

مزه دار کردن مرغ

سرخ کردنش

و آب کم برای پختنش .

همین

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙
2728
پس با چی بپزه

مرغ خودش اب میندازه مخصوصا بازاگه مرغ ازفریزر دربیاری. من قشنگگگگ میشورم.اون تیکه هاقرمزه شش وایناشو درمیارم.چربیاش جدامیکنم. دوپیازبزرگ خلالی میکنم باروغن تف میدم ولی ن زیاد ک سرخ شه وخشک شه پیازا. مرغ ومیچینیم روشن دوس داشتی سیر تازه و فلفل دلمه هم میتونی خردکنی.بعد شعله رو کم میکنم درشو میزارم. ی نیم ساعت ک گذشت زعفرون دم کرده ادویه میزنم. ی قاشق ربم کنارهمون قابلمه سرخ میکنم درشو میزارم شعله پخش کنم زیرش. اگه ابدار دوس داشته باشید میتونید همراه با پیاز ادویه ورب سرخ کنید نصف لیوان فرانسوی اب بریزید مرغاروبچینید توش وقتی شروع کرد قل زدن کمه کمش کنید

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 

مرغ هارواول سرخ میکنیم بعدمیذاره توقابلمه اب میریزیم بعدنمک وزردچوبه وهمینطورربع گوجه بعدیه پیازدرستع وچندتادونه سیراضافه میکنیم بانمک،دیگه این موادش هم یجوری اضافه میکنیم که مزه غالب یکیشون نگیره مثلایهوزرچوبه زیاد اصافه گنیم مزه زردچوبه بگیربعدمیذاریم تابپزن

2738