2737
2734
عنوان

دو تا داداش بی عرضه من 😥😞دلم هم میسوزه به حالشون

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 25 پست

خودت چیکار کردی بلاخره؟

جدا شدی؟

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتر دوباره یه زن خوب میگیرند ، البته نمیشه یه طرفه به قاضی رفت 

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)
2731
اون دومیه که خیانت نکرده ... طلاق گرفته ازدواج کرده

نه فقط شمارو نمیگم از دیروز همه تاپیک خیانت زنداداش میزنن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
نه ... متاهلم 

خوشبخت باشی گلم ولی نگواونابی عرضه ان اوناشانس نداشتن هرکی بدبخت میشه که نبایدبگیم خودش بی عرضه هست😳

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2740
نه ... میخوام جدا شم .... ولی اگه همسرم یه قدم بزاره جلو و دلگرمم کنه شاید منصرف شم

خب معلومه سرت به سنگ خورد خدارو شکر

اون کیس منتظر چی شد؟

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
اون که منتفی شد کلا

خواهرانه بهت میگم بچسب به زندگیت  گول این و اونو نخور 

خودت پیشقدم شو و رابطتو با همسرت درست کن