2733
2734
عنوان

بمونم بخاطر بچم یابرم

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه بعضیا وکیل و قاضی بشن نشنیده و بیخبر از همه جا حکم صادر میکنن یکی نفرین میکنه یکی میگه طلاق  یکی میگه برو ...بزارید کامل توضیح بده  بعد حکم بدید .بعدشم همیشه 

گفتن یطرفه بری پیش قاضی راضی برمیگردی...

2728
هیچ دلیلی و مدرکی و علتی وجود نداره ک شوهرش همچین کاره کثیفی کنه

اره من هم معتقدم کتک کار مردای مریض وضعیفه ولی دلیل دعوا باید بدونیم تا بهتر نظر بدیم واحتمالا استاتر نیاز به مشورت داشته که تایپیک زده واگه دلیل دعوا رو بدونیم شاید نظرات درستری بدهیم

سلام همسر شما از نظر روانی اصلا نرمال نیست،آیا معتاد هم هستند، خیانتم میکنه،و فحاشی هم میکنند،اگه به صورت پیام باشه ثابت میشه،

شما باید تصمیمتون برای طلاق قطعی شه ،اگه حامی دارین وکیل بگیرین وتو شکایتتون تهدیدشو هم بگید ،

در مورد فرزندتون اگه بالای ۹ سال باشند که هیچ در غیر این صورت ببینید همسر شما بچتون هم میزنه اگه بله وکیل میتونه حضانت ایشون بگیره،

کتک.میزنه؟؟خانوادش چی میگن تا حالا بهشون گفتی

حتما به خانوادش بگه طرف اینو میگیرن معلومه که طرف بچشونو میگیرن یه درصد احتمال بده که طرف عروسو بگیرن😐

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
2738