2733
2734
عنوان

واسه سال جدید مانتو چه رنگی در نظر دارید بخرید؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادربزرگم تازه فوت شدن عید نداریم ما امسال 

خدا رحمتشون کنه منم پدربزرگم فوت شده

اصلا پارسال عید نداشتیم به خاطر کرونا😞

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

من توی طول سال چند تا مانتو و کاپشن و پالتو خریدم امسال

دیگه نیاز ندارم فعلا

عید هم که با وجود کرونا مهمانی و اینا نمیرم پس بازم نیازی ندارم

خودمون رو گول نزنیم توی ۲ ماه کرونا نمیره

تازه ایام عید با بی ملاحظه گی مردم بدتر هم میشه وضعیت

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2731
خدا رحمتشون کنه منم پدربزرگم فوت شده اصلا پارسال عید نداشتیم به خاطر کرونا😞

ممنون خدا رفتگان شما روهم بیامرزه 😔🌸

توی این روزهایی که زندگی دشوار شده، ملاحظه همدیگه رو بکنیم✨💙
من کم کم از طریق مجازی خرید میکنم ۳ تا مانتو خریدم یه صورتی راه راه یه مشکی و سفید یه گل گلی زمی ...

میتونی آدرس پیج رو بدی؟

ناامید از در رحمت به کجا باید رفت؟یا رب از هرچه خطا رفت؛ هزار استغفار...
2738
ای خاهر..... مام کلی مشکل دارم گفتیم جو عوضشه

ولی جدای ازین من زیاد به فکر رنگ نیستم.

اتفاقا منم لباس و اینا دیگه هیچی ندارم.میرم خیابون هرچی دیدم و به نطرم خوشگل بود میخرم.همیشه اینجوری بودم.زیاد‌کار ندارم چه رنگی‌مد اون ساله

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
زردوطوسی پوشیدم زمانی ک زردو طوسی مد نبود😎😆😁 پارسال  من زردوطوسی ست کردم خیلی شیکه  ا ...

وای مانتو سفید  هی باید حواست باشه لک نشه و جایی نشینی و اینا

برا منه شلخته ک همه جا خودمو ولو میکنم خیلی سخته😆

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
میتونی آدرس پیج رو بدی؟

یکیشون از برنامه باسلام خریدم 

یکی دیگه هم پیجش خصوصی برات میفرستم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
من کم کم از طریق مجازی خرید میکنم ۳ تا مانتو خریدم یه صورتی راه راه یه مشکی و سفید یه گل گلی زمی ...

عکس گل گلیه رو میدی من خیلی دوس دارم ولی چیز قشنگ ندیدم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁