2733
2734
عنوان

جن😱👻👿بیاین خاطرات جن پری بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1123 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بپرس

وقتی گاهی دراز میکشم روح از بدنم خارج میشه وتواون حالت یهسری م جودات میبینم که قدبلند هستن وسیاه عصبی انقد که قدشون تاصقف خونه هستش...گاهی هم چشمام بازمیکنم اطرافم میبینم ولی نمی تونم تکون بخورم یکی از پشت که صداش مردونست شروع میکنه به حرف زدن خندیدن هردعای میخونمم فقط میخنده نمیره.گاهی تامیخوام بخوابم محکم حولم میده تکون میخورم

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
2742
ن بهش فکرم نمیکنم تا مرز سکته پیش رفتم وحشتناک بود

گلم متوجه نشدم بارداری ببخشید

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
از کی اینجوری شدی؟؟

ازبچگی اینطوری بودم فک کنم۱۰ سالم بود اینطوری شدم گاهی وارد جای میشم قشنگ وجودشون حس میکنم یهو یه ترسی میادسراغم بدنم یخ میشه موهای تنمم سیخ میشه..میگم مید ونی چمه؟اون سه تا قدبلند کین؟؟؟

2740
وقتی گاهی دراز میکشم روح از بدنم خارج میشه وتواون حالت یهسری م جودات میبینم که قدبلند هستن وسیاه عصب ...

اوه کاری نکردی عصبانیشون کنی ؟ 

خروج روح از بدن میشه کنترلش کرد 

اوه کاری نکردی عصبانیشون کنی ؟  خروج روح از بدن میشه کنترلش کرد

الان میتونم کنترل کنم سریع یه تکون محکم به خودم میدم ازاون حالت درمیام ولی انقدچشام سنگینه باز دوباره اونطوری میشم

خدانکنه عزیزم به چیزای خوب فک کن شبا هم ایت الکرسی بخون بخواب انشالا یه نی نی سالم و خوشگل بدنیا میا ...

الان ک خوبم این ماحرا واس دوران عقدو مجردیمه

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
الان میتونم کنترل کنم سریع یه تکون محکم به خودم میدم ازاون حالت درمیام ولی انقدچشام سنگینه باز دوبار ...

خب این خروج روح فک کنم میشه تناسخ ، باید بیشتر کنترلش کنی چون روح خارج بشه به راحتی همه چیز میتونی ببینی اگر ماورا باشه ، شبا قبل خواب ۷ تا ایت الکرسی بخون سوره جن هم بخون هر روز 

خب این خروج روح فک کنم میشه تناسخ ، باید بیشتر کنترلش کنی چون روح خارج بشه به راحتی همه چیز میتونی ب ...

اوکی مرسی

2706