2733
2739
عنوان

جن😱👻👿بیاین خاطرات جن پری بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 114 پست
اون جنه که پشت سرته داره چی کار میکنه ببینش

پشتم دیواره چسبیدم به دیوار😁

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون جنه که پشت سرته داره چی کار میکنه ببینش

😑میگه میخوابی یا بیام

قلب بنفشم :)💜   مارا جز خیالی آرام طلبی نیست ز دنیا...! کاربری متعلق به دونفره، خودم و خواهرم.
2728
چه جوری بود؟

زد به شونم گفت هی یه جوری پرتم کرد..وقتی تنها بودم توخونه

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃

[QUOTE=173854846]نه فقط صداشوشنیدم[/QUOTE من باهاشون برخورد داشتم اومدن سراغم داشتن تسخیرم میکردن که یهو گفتم بسم اله وسوره ناس خوندم ولم کردن از اون موقع دیگه جرعت نکردم نزدیک بشم بهشون

beauty_as_saloon فالو کنید مرسی منم فالو میکنم
پشتم دیواره چسبیدم به دیوار😁

خوب جن میتونه همه جا باشه حتی تو دیوار شایدم وقتی خوابیدی بیاد بقلت دراز بکشه

من از سمت سپاه عشقبازان آمدم سویت                      که بنویسم خجالت میکشد ماه از گل رویت        
2738
خوب جن میتونه همه جا باشه حتی تو دیوار شایدم وقتی خوابیدی بیاد بقلت دراز بکشه

اغاغلط کردم😰

[QUOTE=173854846]نه فقط صداشوشنیدم[/QUOTE من باهاشون برخورد داشتم اومدن سراغم داشتن تسخیرم میکردن که ...

یاخدا

2706