2737
2734
عنوان

مـــــرگ😔

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعانمیترسی??😐

من که ارزوم  تو میگی ترس....ترس از دست دادن عزیزان بت فشار نیورده ک مرگ با همه وجود بخوای

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜

مگه نمی‌ترسم. خداروشکر😄 ولی خب از اینکه همینطوری گناهکار برم از این دنیا میترسم. کلی کار نکرده دارم میترسم دست خالی برم. آدمی که درست کاره از مرگ نمی‌ترسم باید ذات مرگ رو شناخت

2731

ببایید همگیمون از تعلقاتی که به دنیا داریم (یعنی وابستگی به دنیا و هر چیزی که توشه مثل بچه شوهر پدر مادر طلا پول خونه حتی بعضی ها به یه تیکه  از لباساشون کم کنیم)تا لحظه جون دادن اذیت نشیم

این تعلقات خاطر به دنیاست که مرگ رو برامون سخت و غیر قابل پذیرش میکنه سخته ولی شدنیه

تیکر در دست ساخت😌😌😌💖به زودی در این مکان یه تیکر خوشرنگ دیده میشه 💖خدایا خودت منو دریاب🙏🙏🙏

از خود مردن میترسی

یا از تنهایی بچه هات

من از خود مردن نمیترسم دوست دارم چون مطمئنم میرم جای بهتر فقط یه سفره و براش آماده ام اابته با توکل به خدا

ولی از تنها شدن بچم نگرانم که اون رو به خدا میسپارم

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
من نمیترسم ولی همیشه از خدا میخوام بچه هام سرو سامون بگیرن بعد همیشه میگم خدایا سایه ی منو پدرشون ...

اره خیلی دعای خوبیه😊

انشاا...هیچوقت سایه پدرومادرمون ازسرمون وسایه خودمون هم ازسربچهامون کم نشه🙏

بچهاخیلی مظلوم وبی پناهن گناه دارن 

کاربری هفتم😐
2738
مگه نمی‌ترسم. خداروشکر😄 ولی خب از اینکه همینطوری گناهکار برم از این دنیا میترسم. کلی کار نکرده دارم ...

خوشبحالت عزیزم ک نمیترسی🙂

منکه فکرش مثله خوره افتاده توذهنم ویه مدته داغونم😔

کاربری هفتم😐
از خود مردن میترسی یا از تنهایی بچه هات من از خود مردن نمیترسم دوست دارم چون مطمئنم میرم جای بهتر ...

بیشتربیشترازتنهایی بچهام وزیردست شدنشون،..

میگم که اصلادست خودم نیس یه مدته خیلی توفکرم

کاربری هفتم😐
بیشتربیشترازتنهایی بچهام وزیردست شدنشون،.. میگم که اصلادست خودم نیس یه مدته خیلی توفکرم

توکل کن به خدا 

اگه واقعا از ته ته دلت توکل کنی دیگه نمیترسی از هیچی

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
من بچه ندارم و فکر میکنم مرگ چ اسونه کاش بیاد خلاصم کنه

همون بچه نداری ک فکرمیکنی اسونه

من وقتی ب این فکرمیکنم ک بمیرم کی بچهام ونگه میداره?کی میزنتشون دعواشون میکنن،،این فکرامن ودیوانه میکنن

کاربری هفتم😐
همون بچه نداری ک فکرمیکنی اسونه من وقتی ب این فکرمیکنم ک بمیرم کی بچهام ونگه میداره?کی میزنتشون دعو ...

اره 

الان تعلقی ب دنیا ندارم 

ی پدر مادرمن ک یکم بعد اروم میشن

برای همین میگم مرگ اسونه و ترسی ازش ندارم