2752
2734
اره  عرفان به احتمال زیاد  هفته دیگه با دکترم درباره بیملرستان صحبت میکنم

خب عزيزم خيالت راحت..

من اولي رو بهمن زايمان كردم

اتاق وي اي پي بودم ولي خصوصياش هم هيمن بود

قشنگ يكي هست فكر كنم بهشون ميگن بهيار اين همه كارانو ميكنه..حتي به من گير داد ميخواي بيا بچه رو بشورم ببين يادبگير..

فوقش صد تومن شيريني بهش ميدي ميگي بيتشر بهت سر بزنه..شبم سر پرستار مياد سر ميزنه بچه اذيت كنه ميبرن ميگن تو بخوابي يكم..شوهرتم اصلا كاري ندارن فقط ميگن نياد بيرون كه زائو ها ميان زاه برن راحت باشن..

ببين من الان مامانم دوماه فوت شده ، با اينكه يك خواهر دارم كه بچه نداره و قراره اون بمونه پيشم ولي چون روزگار خبر نميكنه و شايد يهو نتونست بياد

با دكترم راجب اين موضوع تازع حرف زدم ، خيالم رو بازم راحت كرد كه همه بيمارستانا اتاق خصوصي بگيري مثل گل بهت ميرسن و حني به من گفت دوروز بمونم تا غربالگرينا انجم بشه خودم و بچه رو حمامم كنن و اينا بعد بيام خونه.

اگر باردار نبودم قسم كه خودم ميومدم باهات ميموندم..منو خيلي دعا كن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
من ۸ماهه زایمان کردم فقط شیاف رو گذاشتنو ملافه وپوشاک رو برداشتن برام 

كجا بودين ؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اردبیل

به سلامتي

نه واقعا تهران خوب رسيدگي ميكنن

درسته خيلي هم گرون ميگيرن ولي ديگه وظيفشونه ديگه

2731
بدتر ازون پرستارا ۹۰ درصدشون اخلاق ندارن چند تا سوال دارم گلم   چون‌میخوام اقدام کنم میپرسم ...

نه اصفهانم پوشک واسه خودت اگه میخوای ازین خیلی بزرگا باید بگیری بعد سزارین تند تندم باید عوص بشه اول از همه وسواستو بذار کنار بعدا بچه بیار که خیلی با هم منافات داره ولی مای بیبی و مولفیکس میبستم من تا حالا یبارم نم پس ندادن فقط اینکه باید بموقع عوض کنیو درست ببندی مادر وسواسی بچرو خیلی عذاب میده

اینجا ۸تومن گرفتن، ولی خدا ازشون نگذره کوچکترین رسیدگی نکردن،

عزيزم چه بد..انشاالله دفعه بعدي همه چير باب ميلت باشه..

نه اصفهانم پوشک واسه خودت اگه میخوای ازین خیلی بزرگا باید بگیری بعد سزارین تند تندم باید عوص بشه اول ...

هرچند ساعت باید عوض بشه؟ 

پی پی رو میدونم   سریع

جیش ؟

بعد تایم عوض کردن نوزادی با بزرگسالی   فرق داره؟

ببخش

هرچند ساعت باید عوض بشه؟  پی پی رو میدونم   سریع جیش ؟ بعد تایم عوض کردن نوزادی با بزرگ ...

ببین این چیزارو نمیشه ساعت بهت بگم خودت دستت میاد اخه یه بچس دیر بدیر جیش میکنه بستگی به میزان خوراکشم داره ولی مثلا نوزاد تا یماه حتی شاید روزی ۱۲ بار باید عوض بشه ولی هی رفته رفته کمتر میشه تا به روزی ۶ بار میرسه

تو سعادت آباد درستع ؟ شنیدم خوبه والا تریتا رو هم تعریف میکنن   ولی اینجا انقدر ازش بد گفت ...

بله سعادت اباده 

من چون دکترم عرفانه 

میرم اونجا 

شنیدم نیکان خیلی خوبه 

بله سعادت اباده  من چون دکترم عرفانه  میرم اونجا  شنیدم نیکان خیلی خوبه

بله

مخصوصا پرسنلش

من ی عمل سرپایی ی بار داشتم

عالی بود همه چی

البته ک بخاطره پولی هست ک میگیرن

نیکان برای زایمان ۱۰ تومن میگیره

عرفان چطور؟