2752
2734

مامانم سنش بالاس نمیتونه شب بیدار بمونه 

خواهر هم ندارم 

زن داداشم بچه کوچیک داره 

خانواده شوهرمم هزار کیلومتر با ما فاصله دارن 

الا اینکه پرستار بگیرم اونشب 

نه عمرا پرستار بیاد عوض کنه 

پرستاد نه اونايي كه لباسشوو يك رنگ ديگه است ميان عوض ميكنن خودتم اونا عوض ميكنن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه همراه پوشکو  عوض میکنه؟ پرستار نمیبره عوض کنه؟

پرستار فقط اولش تو بیمارستان خصوصی لباس میپوشونه و پوشک میکنه، تو دولتی اونم همراه انجام میده،یه نفرو ببر ۲۰۰بهش بده یه روز همراهت باشه من ۸ماهه زایمان کردم بعد عمل درد داری خودت نمیتونی دس بزنی به بچه

مامانم سنش بالاس نمیتونه شب بیدار بمونه  خواهر هم ندارم  زن داداشم بچه کوچیک داره  ...

تهراني كدوم بيمارستان؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
عزیزم تو بیمارستان دولتی پوشاک خودتم همراه عوض میکنه نه پرستار

من نوشتم كه خصوصي بودم و توي خصوصي همه كار ميكنن 

حتي حمام هم ميبرن بگي و بهت يادم ميدن

اخه من ی بار بیمازستان بودم همراه زائو ب پرستار میگفت    میومد بچه رو میبرد عوض میکرد تم ...

خب منم خصوصی بودم من همراه داشتم ولی هم اتاقیم که همراه نداشت کارای اونم مامان من میکرد پرستارا خیلی لفتش میدن که بیان نمیشه که ادم یوقت کار ضروری داره

خب منم خصوصی بودم من همراه داشتم ولی هم اتاقیم که همراه نداشت کارای اونم مامان من میکرد پرستارا خیلی ...

بدتر ازون

پرستارا ۹۰ درصدشون اخلاق ندارن

چند تا سوال دارم گلم   چون‌میخوام اقدام کنم میپرسم

تهرانی؟ اگه بله    بیمارستان خصوصیه خوب از همه لحاظ مخصوصا

پرسنل بهم معرفی کن

و ی پوشک ک پس نده  خارجی هم شده عیب نداره 

چون وسواس دارم

خودتون چی استفاده میکردید؟

2706