2733
2734

چقدر بده ما خانوما چند روزش رو بايد نايب بگيريم

اخه نايبى كه همه شرايط رو رعايت كنه از كجا بيارم؟

نميتونمم به كسايى كه توى كانالا نايب صلواتى ميشن اعتماد كنم،شايد نخوندن اصلا...

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

عزیزم اونا که پولی دریافت نمیکنن و برای ثوابش میخونن بخاطر همین مطمئن باشین کسی که حاضره بدون چشمداشت این چله را بخونه که خیلی هم سخته هیچوقت خودشو زیر دین دیگران نمیزاره. چون که هیچ اجباری نیس که  حتما نایب بشن. پس خوشبین باشین و بسپارین به خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما تا حالا چله رو خوندين؟

بله ولی خوب رعایت نکردم. من تو خوابگاه بودم خیلی سخت بود برام و بعضی وقتا گناه کردم. 

من ۴ سال بود تقریبا که یکی تو زندگیم بود و بلاتکلیف بودم نه میشد که ازدواج کنیم و نه میشد که از هم دل بکنیم. وقتی چله را برداشتم خیلی وقت بود کات بودیم منم گفتم سپردم به امام حسین تکلیفمو مشخص کنه و اگه قسمتم نیس یکی بهتر از اون را بهم بده  روز ۱۶ چله بهم زنگ زد و حلالیت میخواست و بعد چند ماه ازدواج کرد ولی من هنوز کسی وارد زندگیم نشده تکلیفم مشخص شد ولی من موندم و یه دل شکسته. البته هنوزم امیدوارم 

بله ولی خوب رعایت نکردم. من تو خوابگاه بودم خیلی سخت بود برام و بعضی وقتا گناه کردم.  من ۴ سال ...

عزيزم ان شاءالله بهترينا برات پيش بياد

اين اتفاق براى چه زمانيه؟؟

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
2738