2737
2739
عنوان

بچه ها بیاید نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 31 پست
@aidoon   دوستم نظر میدی

اوه اوه پس تولده مبارکه 😍😍

خب غذا و اینا رو از قبل خودت تصمیم بگیر چی درست کنی 

کیک هم میگیری؟یا خودت درست میکنی؟؟

تولد کی هستش اصن؟؟

ی چند تا ریسه و اینا بگیر کادو هم ک باید بگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اوه اوه پس تولده مبارکه 😍😍 خب غذا و اینا رو از قبل خودت تصمیم بگیر چی درست کنی  کیک هم میگی ...

تولد شوهرمه مادرشوهرم گفته میایم خونتون خودشونو دعوت کردن🙄دقیق نمیدونم ولی فکر کنم کیکو مادرشوهرم میخواد بخره! غذا و کادو هیچی ردیف میکنم فقط تزیین و دسر و و اینجور چیزا نمیدونم چیکار کنم خوب باشه

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
به جای ژله ترامیسو درست کن😋

ترامیسو تاحالا درست نکردم🙄

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
تولد شوهرمه مادرشوهرم گفته میایم خونتون خودشونو دعوت کردن🙄دقیق نمیدونم ولی فکر کنم کیکو مادرشوهرم م ...

زیاد نگران نباش عزیزم ذرت درست کنو پفک و تخمه و اینا من بیشتر لذت میبرم😁

ی ژله درست کن و تمام

میدونم تولد شوهرته گفتم چ زمانی ؟😁🤩

استند بادکنک برف شادی استیکر سیبل کیک طرح سیبیل یا عکس خودشو رو کیک بندازه  ژله هم گه درست کردی ...

استند بادکنک خوبه اره سالاد ماکارونی هم خوبه یادم نبود👌کیک مرغو شما دور نونو میبری؟

2738
زیاد نگران نباش عزیزم ذرت درست کنو پفک و تخمه و اینا من بیشتر لذت میبرم😁 ی ژله درست کن و تمام مید ...

ظرف خریدم ژله تک نفره درست کنم رنگین کمان.خوردنیارو تقریبا میدونم چیکار کنم واسه تزیین نمیدونم چیکار کنم اولای فروردینه ولی چون ازالان گفته میایم خونتون فکرم مشغول شده میگم ازالان بخرم هرچی میخوام بگیرم

استند بادکنک برف شادی استیکر سیبل کیک طرح سیبیل یا عکس خودشو رو کیک بندازه  ژله هم گه درست کردی ...

باید بگم شام بیان دیگه الویه درست کنم خوبه از صبح درست میکنم راحته.

ظرف خریدم ژله تک نفره درست کنم رنگین کمان.خوردنیارو تقریبا میدونم چیکار کنم واسه تزیین نمیدونم چیکار ...

هووو اولای فروردین بابا تو خیلی وسواسی بیبی خو واسه تزیین از این بادکنکا هیت ک عددن از اینا بگیر و ی چند تا ریسه هم بردارو تمام

هووو اولای فروردین بابا تو خیلی وسواسی بیبی خو واسه تزیین از این بادکنکا هیت ک عددن از اینا بگیر و ی ...

😂🙄من همه چیو باید زود فکرشو کنم میخکوام واسه تزیین هرچی میخوام زود بخرم که اماده باشه.پس عدد بخرم بجز ریسه دیگه چی خوبه

ترامیسو تاحالا درست نکردم🙄

طرز تهیه ش توی گوگل هست 

من مامانم واسه شب یلدا درست کرد خیلی خوشمزه بود 

البته اونی که مامانم درست کرد کمی با چیزی که توی گوگل هست فرق میکنه 

اون یه لایه بسکویت و یه لایه موادش و لایه ی آخرش ژله و میوه بود 

😂🙄من همه چیو باید زود فکرشو کنم میخکوام واسه تزیین هرچی میخوام زود بخرم که اماده باشه.پس عدد بخرم ...

😂😂 تو دیگه کی هستی

همونا کافیه بنظرم چون مردی شده واس خودش فک نکنم دیگه جینگلی مینگلی زیاد لازم باشه😁

😂😂 تو دیگه کی هستی همونا کافیه بنظرم چون مردی شده واس خودش فک نکنم دیگه جینگلی مینگلی زیاد لازم ب ...

باشه عزیزم مرسی🙄😂

2706