2733
2739
عنوان

میگم هالیت مرده چیشده چرا تو فیلم نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 37 پست

هالیت نمیاد

شاهیکا رفته به زهرا گفته پدرت رو اندر و ییلدیز هلش دادن افتاد مرد

زهرا پشت پرده این تماس ها هست

شاهیکا هم خودش رو میزنه اون راه که بیخبره

بعد اون دوتا رو میندازن زندان 

ولی دست ییلدیز هم رو میشه اونم میندازن زندان

اکیب مارها تو زندان😆

اره چندروز دیگه فیلم صحنه مرگش که ازپله هاافتاده میفرسته رو گوشی هیلدیز اندر شاهیکا بعد میندازتشون ز ...

خودش میفرسته یا زهرا؟ بعد چطوری میشه ک هالیت فقیر میشه و ییلدیز از خیابون جمعش میکنه آخرش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن مرده پيداش نميکنن

اینو شنیدم

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
2731
خودش میفرسته یا زهرا؟ بعد چطوری میشه ک هالیت فقیر میشه و ییلدیز از خیابون جمعش میکنه آخرش

اون مال خیلی وقت پیش بود که ...اره شاهیکاسرشو کلاه میزاره کل اموالشو بالا میکشه فک کنم باکمک نادر...ییلدیز وضع مالیش خوب میشه میادکمک خودش بچه هاش بعدا هالیت باز پولدارمیشه ولی هالیت باز به ییلدیز نامردی میکنه ازخونه میندازتش بیرون

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
اره چندروز دیگه فیلم صحنه مرگش که ازپله هاافتاده میفرسته رو گوشی هیلدیز اندر شاهیکا بعد میندازتشون ز ...

خودشم بعدا میوفته اونجاا اندرو بیلدیز میگرینیش یه دل سیر کتکش میزنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
2740
من ديدم حتي اندر ييلديز شاهيکا ميوفتن زندان اندر شاهيکا سهامشون از دست ميدن به دنبال انتقام از حسن ...

اره امروز از شبکه پخش میکرد شاهیکا و اندر یکی شدن 

این فیلمم همه ش شده دروغ اخهه این چیه هربار دوتا با همن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای بسوزه جیگرت شاهیکا😂 چ فتنه ایه این زن 

😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اون مال خیلی وقت پیش بود که ...اره شاهیکاسرشو کلاه میزاره کل اموالشو بالا میکشه فک کنم باکمک نادر... ...

ن اونو ک دیدم . فصل دوم ک ییلدیز داره داستانو تعریف میکنه هالیت نشسته تو خیابون و ییلدیزم با ماشین میاد و قیافشم عوض شده 

من ترکیه میبینم ازدواج کردن رفتن سر خونه زندگیشون اگه مامانش بزاره

گوربابای مامانه😄

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
خودشم بعدا میوفته اونجاا اندرو بیلدیز میگرینیش یه دل سیر کتکش میزنن

دمشون گرم

2706