2752
2734
عنوان

اگه زندگیتون رنگ و بو داشت چه رنگو و چه بویی بود؟😌❤تاپیک فان🍫

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 170 پست
بوی جنگلای شمال اول صبح وقتی بارون میزنه البته بعضی وقتا هم بوی ماهی میده😷

قیشنگ بود بوی شمالش😍

بوی ماهی😕😂

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترسیدم ازت:/💔

👽😂😂😂😂

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2731
اگه ربات میشدی ربات جذاب و شوخی میشدی😂

قربونت بشم عزیزم   شارژ شدم   خب یکم بیشتر توضیح بده خوب متوجه نشدم     

اصلا میدونی حالا که بیشتر دقت میکنم یه بوهای خوبی داره به مشامم میرسه تو مایه های پیتزا      

قربونت بشم عزیزم   شارژ شدم   خب یکم بیشتر توضیح بده خوب متوجه نشدم     &n ...

عا داشتم میگفتم😂

خلاصه  بهدنظر میاد دخترخوبی😁

امشب اینقد گشنمه نگو☹💔

عا داشتم میگفتم😂 خلاصه  بهدنظر میاد دخترخوبی😁 امشب اینقد گشنمه نگو☹💔

خوبی از خودته عزیزم  اتفاقا انقدر از پروفت حس خوبی میگیرم خیلی کیوت و نازی اصلا یه شیطنت و سرزندگی خاصی چهرت داره

خو دختر برو یه تخم مرغ بزن بخور حداقل ضعف نکنی از قدیم گفتن کاچی بعض هیچی  

خوبی از خودته عزیزم   اتفاقا انقدر از پروفت حس خوبی میگیرم خیلی کیوت و نازی اصلا یه شیطنت و سر ...

😂❤

رنگ سبز

بو ،قرمه سبزی😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤