2737
2734
عنوان

همیشه خجالت می کشم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 68 پست
هر کسی ی سرنوشتی داره... قطعا هر چی زمان ازدواجتون طولانی سپری شه رو بخت خودتون نشستید.....  ...

رو بخت خودتون نشستید؟!!😒 چجوری..معنی لطفا😁

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دامادمون به پول ک رسید دیگ خواهرمو نمیخواد اینم از بخت خواهر بدبختم آبروی خواهرم جلوی فامیلا رفته هع ...

وا چه آدمایی پیدا میشن فامیلا رو ول کن سنی هم که نداری تو ایشالا هرچی خدا بخواد زیاد عجله نکن از چاله نیوفتی تو چاه

الان متاهلا میان میگن. نمیخواد بابا دیوانه ای و فلان      

خداوکیلی دیوونه نیس میخاد ازدواج کنه؟؟؟

دوستان خواهش میکنم خیلی خیلی محتاج دعا و صلواتتونم . هیچ وقت انقدر درگیر نبودم . خواهش میکنم برای حاجتم صلوات بفرستید
2740
بله  اونقدر دردناک که همش دعا میکنم هیچ موجودی بچش نمیره

علت فوتشون چی بوده؟.....

همین یدونه داشتین؟🖤😔😔

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

منم خواستگار ندارم بختمو بستن انگار😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
خداوکیلی دیوونه نیس میخاد ازدواج کنه؟؟؟

شما متاهلی؟

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

من به خاطر رفع تنهایی نمیخوام ازدواج کنم به خاطر یه مسعله دیگه تمایل به ازدواج دارم 🤲📿🤭😂

من هرگز در زندگی راهنمایی نداشته ام.کسی مرا تربیت فکری و روحی نکرده است.هر چه که دارم از خودم دارم و هرچه که ندارم همه آن چیزهایی است که می توانستمداشته باشم، اما کجرویها و خودنشناختن ها و بن بست ها نگذاشت... بدی های من به خاطر بدی کردن نیست.به خاطر احساس شدید خوبی های بی حاصل است...همیشه سعی کرده ام مثل یک در بسته باشم تا زندگی وحشتناک درونی ام راکسی نبیند و نشناسد...ما فقط می توانیم حسی را زیر پایمان لگد کنیمولی نمی توانیم آن را اصلا نداشته باشیم...نمی دانم رسیدن چیست، اما بی گمان مقصدی است که همه وجودم به سوی آنجاری می شود...بدی های من چه هستند جز شرم و عجز خوبی های من از بیان کردن،جز ناله اسارت خوبی های من در این دنیایی که تا چشم کار می کنددیوار است و دیوار است و دیوار است و جیره بندی آفتاب است وقحطی فرصت است و ترس است و خفگی است و حقارت است...🖤فروغ فرخزاد🖤 این کاربری دست دونفره
2706