2737
2739
عنوان

عمر تهران رو ب پایان است

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 45 پست
شهر بزرگیه امکانات خوبیم داره اما فک کنم مثل پفکه ینی ی زلزله بیاد بوووممم

وای 

خیلی جدیدا دارن هشدار میدن

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عمر اگه به پایان رسیده باشه پشت قله قاف هم باشیم میاد سراغمون

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2731
زلزله بزرگ در راه هست ۳۰ ساله داریم این رو می شنویم

اره خیلی وقته میگن

اما جدیدا زیاد میگن

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

توروخداخبرايي كه موثق نيست رونگيد نگيد نگيد

زن باردار هست ادمي هست فوبيا ي موضوع خاصو داشته باشه

عمم گفت وتحليلگرفلان گفت وپيشبيني كردن واون كانال گفتُ نگيدخواهشا

به وصالت،كه مراطاقت هجران تونيست💔مياد يه روزي كه من وتو مابشيم💞
2740

اگه زلزله بزرگ بیاد که صد در صد تهران میپوکه . حالا ترس نداره فعلا که زنده هستیم 😂😂😂

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️🌺 صلوات برای سلامتی و ظهور آقاامام زمان (عج)💚ایران من 🇮🇷          از اول خرداد ۱۴۰۲ تصمیم گرفتم لاغر بشم ۷۵ کیلو هستم هدفم ۶۰ امروز ۱۹مرداد ۱۴۰۲شدم ۶۵کیلو😍.دارم بهت نزدیک میشم ۶۰ 😘
شهر بزرگیه امکانات خوبیم داره اما فک کنم مثل پفکه ینی ی زلزله بیاد بوووممم

گفتی پفک هوس کردم😢😢😁😂

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2706