2733
2739
عنوان

یکی بیاد درد و دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 120 پست

راه جدایی از این مشکلات رو میدونم

کتاب در اغوش نور رو دانلود کن و بخون واقعا بهت کمک میکنه این کتاب به نظر من معجزست و در واقع هم همینطوره و خیلی قشنگه و حقیقت هارو بازگو میکنه حتما بخون چون واقعا بهت خیلی کمک میکنه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اختلال پارانویید داره  هر کاری که فکر کنی کردم ولی بیفایدست  نیمخواد قبول کنه،،حدیدا خیا ...

پارانویید خیلی بده یه فکر و تصمیم اساسی بگیر

بالاخره ک چی اینجوری میخوای داغون بشی؟

پارانویید خیلی بده یه فکر و تصمیم اساسی بگیر بالاخره ک چی اینجوری میخوای داغون بشی؟

هیچ غلطی نیمتونم بکنم 

هیچ کاری از دستم برنمیاد

دوستان وعزیزان نی نی سایتی این کاربری چهارممه لطفا نترکونیدم😐😐درضمن کاربری قدیمی هستم😁😁😁
2728
هووووف دوری و دوستی بهترین کاره اما این شوهرای وابسمون نمیدونم ی دیدن تو  خواهر و خانواده بدجن ...

لعنت بهشون بیاد شوهرامون اگه حرف گوش کن بودن ک الان اینحال و روزمون نبود

الهی فقط عوض کاراشو خواهرشوهرم از بچه هاش بگیره خوده گوهش کمه دخترکثیفشم دستیارش شده الهی سیاه بخت شد فقط دعا میکنم بریم از اینجا ایخداااا ینی اونروز میرسه از همشون دورشم نبینمشون حالا فک کن تازه آزمایش دادم باردارم بفهمن میکشنم نامسلمونا

هیچ غلطی نیمتونم بکنم  هیچ کاری از دستم برنمیاد

وااای خانوادت میدونن نمیخوان ک جدا شی؟

اگ اینجوره ک من جز دعا نمیدونم چی بگم

دعا میکنم خدا سرو ب سنگ بزنه و یهو بگه میخواد بیاد دکتر و خوب شه و خودش از وضعش خسته بشه

و دعا میکنم ارامش به زندگیت برگرده و راحت شی

2740
ولی من دلم از خودم گرفته یه مامان.دارم عین ماه یه سوهر عالی و.یه پسر کوچولوی فرشته خودمم درامد دارم ...

عزیزم شاید روتین زندگیت یکنواخت شده 

و شایدم چیزیو میخوای نرسیدی مثل وزن خوب و ...

شایدم یه افسردگی دوره ای گرفتی با دکتر مشورت کن یه دوره قرص مصرف کنی کاملااااا خوب میشی 

وااای خانوادت میدونن نمیخوان ک جدا شی؟ اگ اینجوره ک من جز دعا نمیدونم چی بگم دعا میکنم خدا سرو ب س ...

خوانوادم اصلا نیمدونم اختلال پارانویید چی هست 

هر چی هم توضیح میدم نمی‌فهمن 

پدرم که فوت شده نادرمم یه زن بیسوغده با افکار فوق‌العاده قدیمی 

که هرچی میگم میگه  مرد جماعت همینحوریه 

هرچی میگم مادرم میگه مردای قدیم از اینم بدتر بودن

دوستان وعزیزان نی نی سایتی این کاربری چهارممه لطفا نترکونیدم😐😐درضمن کاربری قدیمی هستم😁😁😁
عزیزم شاید روتین زندگیت یکنواخت شده  و شایدم چیزیو میخوای نرسیدی مثل وزن خوب و ... شایدم یه ا ...

فکر کنم به خاطر کروناست اخه من خانوادم شهرستانن تهران تنهام قبلا یکسره بیرون بودیم سه تایی یا اداره بودم یا بیرون الان که حتی کارمم دورکاری شده همه اش خونه خونه خونه

لعنت بهشون بیاد شوهرامون اگه حرف گوش کن بودن ک الان اینحال و روزمون نبود الهی فقط عوض کاراشو خواهرش ...

روانین چقدر 

خانواده شوعر منم یکم نحسن 

امیدوارم خدا خودش دستشونو از زندگیم کوتاه کنه و یکاری کنه مشغول خودشون بشه ما ب چششون نیایم 

مهرشونم از دل شوهرامون بکنه 

تا بریم یجایی دوتایی زندگیمونو بکنیم