2737
2739
عنوان

۲۰ سال برای باردار شدن خیلی کمه؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5773 بازدید | 386 پست
کی تو ۳۲ سالگی هزار جور درد داره؟😂 حرفایی درمیارین از خودتونااااا😂😂

من ۳۲ سالمه بدون هیچ دردی😀😂

روح من این است💟 این چند درخت این پنجره🌱 و خودم در آیینه👩 و خیال چند بچه گربه مریض که دیگر پشت در نخواهند ماند😊 روح من این است😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان کاری به ۲۰ سالو اینا ندارم.ولی خانمایی که میگین ۳۵ به بالا خوبه.موقعی که بچتون ۲۰ سالشه شما ۵۵ رو رد کردین

واینکه سن ۳۵ به بعد سن بارداری پرخطره

لطفا بیشتر فکر کنید❤

اگه کارتوخونه 😍میخوای تاپیکامو ببین.😘👌

بستگی به خودت داره حالا که شدی دیگه این فکرا رو نکن😍😍 خانم داداشم ۲۰ سالگیش دخترش دنیا اومد برا اون خوب بود از پس تربیتش بدمیاد

من خودم عاشق بچم از ترس حرف مردم میخوام بذارم چار پنج سال دیگه😕

🥀این شهر شهرِ قصه های مادر بزرگ نیست که زیبا و آرام باشد ، آسمانش را  هرگز آبی ندیده ام ، من از اینجا خواهم رفت...و فرقی هم نمی کند که فانوسی داشته باشم یا نه ؛ کسی که می گریزد از گم شدن نمی ترسد...🥀
2731
زنگوله پاتابوت میخوای مگه

وا این چه جور حرف زدنه؟؟؟ 

من 35سالمه تو اقدامم 

چرا بدون اینکه فکر کنید نظر میدید

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
حوصله بچه داریش نمیشه ظلم درحق بچست من خودم مامانم30سال ازم بزرگتره اصلا میبینم حوصله هیچیونداره 50س ...

حتما بچه اخری هستی

مثلا من بچه اول بودم با مامانم۲۲سال اختلاف سنی دارم ولی اصلا پایه نیست

بعدشم ادم باهر بار بچه اوردن ده سال پیرتر میشه انگار

اکثر اینایی که هنوز بچه ندارن اصلا پیر نشدن

ادم باید یه دل سیر جوونی کنه بعد به فکر بچه دارشدن بیوفته

البته نظرات و عقاید هرکس فرق داره این نظر منه

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
حتما بچه اخری هستی مثلا من بچه اول بودم با مامانم۲۲سال اختلاف سنی دارم ولی اصلا پایه نیست بعدشم اد ...

خیربچه اولم

من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده..
2740

من خودم ب شخصه 21سالمه و اون شوروشوق 15سالگیموندارم ادم تاجوونه باید ازجوونیش لذت ببره  اشتیاقی برای سن بالانمیمونه واقعا 

من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده..
زنگوله پاتابوت میخوای مگه

وا این چه حرفیه؟؟؟

میشناسم خانومایی که ۴۵سالگی بچه دار شدن سرحال تر از خانومایی که تو ۱۸سالگی بچه دار میشن

متاسفانه فرهنگ اکثر مردم تو ایران جورییه که اگر خانومی سنش بالا باشه بچه بیاره همه مسخرس میکنن

کاش حداقل به نظرات و عقاید دیگران یک ذره احترام بذاریم

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
وا این چه جور حرف زدنه؟؟؟  من 35سالمه تو اقدامم  چرا بدون اینکه فکر کنید نظر میدید

به سلامتی... برای این خانم که الان بارداره دیگه تو کوچولویی فایده نداره‌....هر کس نسبت به شرایط وعلاقه خودش بچه دار میشه ....ان شالله ۱۵۰ سالع بشی

خیلی کاربر خوبی هستین 

در کل ممنونم اون روز آرومم کردی 

بچه ات دختره شک نکنین😍😍😍😍😍♥️♥️♥️

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊