2737
2734
عنوان

رنگ مووو کمکککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 31 پست
پس چرا این دکوپاژ کرد؟بنظرت هر چی بزارم مثل دکلره زود میره؟ دکوپاژ تا چه پایه ای؟میخوام تیره بشه

والا اون کار اصلا دکوپاژ نیست دکوپاژ یعنی رنگ تیره رو از تو موهات بکشه بیرون برات دکلره کرده به پایه نرسونده دیگه فکرش رو نکن خودت شکلاتی و دودی رو قاطی کن بزن ولی بهش زنگ بزن بگو فهمیدی چیکار کرده حتی میتونی اتحادیه شکایت کنی

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
والا اون کار اصلا دکوپاژ نیست دکوپاژ یعنی رنگ تیره رو از تو موهات بکشه بیرون برات دکلره کرده به پایه ...

کلا موهامو نارنجی کرد نمیدونم چ رنگی گذاشت بعد خوشم نیومد گفتم تیره کن ماهاگونی گذاشت اونم بعد چند بار حموم رفت 

کلا موهامو نارنجی کرد نمیدونم چ رنگی گذاشت بعد خوشم نیومد گفتم تیره کن ماهاگونی گذاشت اونم بعد چند ب ...

چون موهات رو دکلره کرده بوده هرچی بذاری بعد حموم میره

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2740
عزیزم شکلاتی و دودی چ شماره ای؟ 

شکلاتی که خودش شکلاتیه بعضی کاتالوگها دارن دودی رو هم منکه موهات رو ندیدم به فروشنده نشون بده یا دودی یا زیتونی قوی ولی زیربار واریاسون نرو چون اونم‌با حموم میره

N2یا n3چی اونم میره؟حالم خیلی بده موهام داغون کرده

عشقم مو دوباره درمیاد حالم بده چیه ؟؟ n1 n2 فکر نکنم رو موهیی که قرمز شده خوشگل شه میترسم ریسکی باشه معمولا خود فروشنده ها خوب راهنمایی میکنن ازش بپرس

2706