2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااا خب سوال پرسیدی جواب دادم چرا تیکه میزنین به آدم؟ 🤔 من میرم لطفا ریپلای نکن

حتما فکرامو کردم خب 

یه جوری حرف میزنین انگار ادم عقب موندس

اول برو ببین خودت چجوری تایپ کردی 

2731
حتما فکرامو کردم خب  یه جوری حرف میزنین انگار ادم عقب موندس اول برو ببین خودت چجوری تای ...

وای از الان هورمونات به هم ریخته جانم الکی میپری به آدم میخوای سر اذان برات قسم بخورم؟؟؟ عجب خیلی جالبی 

2740
منظورمون  اینه که قیمت مصوب وجود نداره همینطوری هر کی یه قیمتی رو میندازه همین.

دقیقا این حرف شما درسته قبول دارم

ولی ن ک طرف میگه خودتو باید آماده میکردی

مگه من بهش گفتم پشیمونم ک اینکارو کردم.

میاد میگه خودتو باید آماده میکردی

ادبیات تو کلام خیلی مهمه

وای از الان هورمونات به هم ریخته جانم الکی میپری به آدم میخوای سر اذان برات قسم بخورم؟؟؟ عجب خیلی جا ...

اول برو پیامی ک نوشتی رو بخون  بعد بیا خودت متوجه میشی

یعنی هر کس پول نداره ، یه بچه هم نیاره ؟ این چه طرز فکریع ، من وضعم متوسطه، اما واسه کمتر هزینه کردن ...

دقیقا حرفتون درسته

واقعا حرفش بد نبود؟واقعا من دارم اشتباه میکنم؟

دقیقا حرفتون درسته واقعا حرفش بد نبود؟واقعا من دارم اشتباه میکنم؟

، خود بارداری استرس زا هست ، دیگه یکی بهت بگه اگه پول نداری بچع نیار ، زور داره ، اره بارداری هزینه داره ولی یه جاهایی قیمت ها منصفانه تره ، ادم اینجا میپرسه که حدودی قیمتها رو بدونه ، کار شما درسته عزیزم

، خود بارداری استرس زا هست ، دیگه یکی بهت بگه اگه پول نداری بچع نیار ، زور داره ، اره بارداری هزینه ...

کاش همه بتونن درک کنن این موضوع رو

انشاالله قسمت خودشون بشه بعد میفهمن چقد بده این طرز صحبت

وقتی کسی تصمیمی میگیره حتما به همه چیش فکر کرده خب

کاش همه بتونن درک کنن این موضوع رو انشاالله قسمت خودشون بشه بعد میفهمن چقد بده این طرز صحبت وقت ...

واااای تو هنوز درگیری؟؟؟ ول کن بابا انگار چی بهت گفتم انگار قتل کردم متاسفم برای خودم که تو تاپیکت پیام گذاشتم ول کن دیگه زشته نمیدونم چند سالته که انگار کودکانه رفتار میکنی