2737
2739

امروز روز26هستم از روزی که پریود شدم و پاک شدم تا حالا 26روز گذشته. ترشح زیاد دارم و چند روزه که میل غذا ندارم اصلا اشتها ندارم و معدمم انگاری ریخته بهم درد میکنه یه حالیه بی بی چکم ندارم که بزنم و فکر کنم الان برای بی بی زوده به نظرتون باردارم

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن

امکانش هست.ولی بی بی نزن.اگه منفی باشه نا امید میشی.صبر کن اگه یه هفته عقب انداختی بی بی بزن

عضو جدید بامداد خمار(وزن الان۶۴/400😭😭😭   وزن هدف۵۵💪💪💪)ببینم میشه این شکمو آب کرد.(عضویت۲۹/10/9۹💙💙قد۱۶۴)(15/11/99 6️⃣2️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣کیلووو)    (۳/۱۲/996️⃣1️⃣/3️⃣0️⃣0️⃣)💙💙(۲۰/۱۲/۹۹5️⃣9️⃣/3️⃣8️⃣0️⃣)🥰🥰🥰🥰بالاخره دهه ۵۰ شدمممم.💚💚(7/1/14005️⃣7️⃣/5️⃣0️⃣0️⃣)خب دیگه فقط دو کیلو مونده تا به هدفم برسم.خیلی حس خوبیه وقتی لباسای قدیمی دوباره اندازت میشه🥰🥰.(۲۳/۱/۴۰۰5️⃣5️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣)تامام💪💪💪💪💪💃💃💃💛💛💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ان شالله ک بارداری عزیزم  ترشح نشونه بارداریه

ممنون عزبزدلم توکل بخدا برای من و همه ی منتظرها دعا کنید 

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
اره علائمت ميخوره بي بي بخر روز موعد پري بزن

اون ماه سره 29روز پری شدم و قبلش بی بی زدم منفی بود و خیلی تو ذوقم خورد از بی بی چک منفی خسته شدم

ان شالله فقط بزار از موعدت بگزره بعد بیبی چک بزن مارک مدیکور هم بهتره 

دکتر گفت اگر ده روز از موعدم گذشت برم دکتر واسه سونو اگرم پریود شدم ردز اول تا سوم برم باز مطبش برای دارو دادن 

2740
اره علائمت ميخوره بي بي بخر روز موعد پري بزن

روز چندم باید بی بی بزنم که بهتر باشه

امکانش هست.ولی بی بی نزن.اگه منفی باشه نا امید میشی.صبر کن اگه یه هفته عقب انداختی بی بی بزن

دقیقا هر سری بی بی زدم و ناامید و اینسری گفتم نمیزنم صبر میکنم تا ببینم ده روز که گذشت بی بی بزنم

ان شالله ک بارداری عزیزم  ترشح نشونه بارداریه

ممنون عزیزدلم التماس دعا