2733
2739
عنوان

خواهرم ی فتنه ایه که دومی نداره،از همه ته تغاریا متنفرممممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۹ببخشید😂

سنت دیکه از بحران نوجونی گذشته🤔قانونا نباید حساس باشی و ب بچه ۸ ساله حسادت کنی. ب نظرم این مزایا رو تو هم حتما داشتی. بهرحال بچه همون خانواده ای. شاید الان ب حساب بزرگ شدنت یه جور دیگه باهات رفتار میکنن. نگران نباش. اونم بزرگ شه رفتارشون باهاش تغییر میکنه. الان بچه س. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2731

اون فتنه نیست شماحسودی

میشه بپرسم چرا بعضیاتون بددهن و پرخاشگرید؟چی باعث شده مثل یه خانوم بی فرهنگ حرف بزنید وعصبی بودنتونو به رخ بکشید؟؟؟اینجا مثل قدیم نیست من بعضیارواینجامیبینم بابت بزرگ شدن بچم استرس می گیریم بعضیاتون مادردوستای بچه من درآینده هستید؟؟؟؟چه شود!!!!!
2740

ته تغاری یعنی همین . اخه ماها قرار بوده فقط یه بوس کوچلو باشیم . بخاطر همین طرفدار زیاد داریم . خواهره منم بهم حیلی حسادت میکنه مثه شمااخخخخ ولی من به دل نمیگیرم . اون بچه اول من اخری . کلا چشم نداره منو ببینه 🤣🤣🤣

البته اینم بگم خیلی با احساسه و دلسوزه بشدت  اگه یکمون ناراحت باشیم اونم ناراحت میشه خیلیم با ...

توروخدا بزرگتر خوبی باش 

خواهر بزرگتر من بااختلاف سنی ۱۸سال اونقدرحسادت کرد واذیت کرد الان باهاش قطع رابطه ام

میشه بپرسم چرا بعضیاتون بددهن و پرخاشگرید؟چی باعث شده مثل یه خانوم بی فرهنگ حرف بزنید وعصبی بودنتونو به رخ بکشید؟؟؟اینجا مثل قدیم نیست من بعضیارواینجامیبینم بابت بزرگ شدن بچم استرس می گیریم بعضیاتون مادردوستای بچه من درآینده هستید؟؟؟؟چه شود!!!!!
اون فتنه نیست شماحسودی

نه بخدا اصلا حسود نیسم ولی رفتاراش اذیتم میکنه برای هممون تعیین تکلیف میکنه اگه من بگم امروز با دوستام میرم بیرون میگه یا منم میام یا تو هم نباید بری اینجوریه

توروخدا بزرگتر خوبی باش  خواهر بزرگتر من بااختلاف سنی ۱۸سال اونقدرحسادت کرد واذیت کرد الان باه ...

خیلی دوسش دارم بخدا جونم به جونش وصله ولی اینکه برای هرکاریم بخوام ازش اجازه بگیرم کفریم میکنه بخدا اگه من بگم الان میخوام برم حموم میگه اول من باید برم تو بعدا برو 

نه بخدا اصلا حسود نیسم ولی رفتاراش اذیتم میکنه برای هممون تعیین تکلیف میکنه اگه من بگم امروز با دوست ...

عزیز عادیه سخت نگیر. بزرگتر باش. بزرگتر ب حلم و صبرش بزرگتره. نه ب اطاعت دیگزان ازش. 

من خواهرم ۱۲ سال ازم کوچکتر بود. همیشه ب چشم بچه خودم دیدمش. همیشه اویزون بود و همه ش با من و دوستام‌میومد بیرون‌. این روزا میگذره. الان ک بزرگ شده، اختلاف سنیمون دیگه ب چشم نمیاد. مث خواهر تو دلسوز هم هست. شده همدمم. محرم اسرارم. الان شده سنگ صبور و تکیه گاهم.ازش مشورت میگیرم. حتی راج ب زندگی متاهلیم. 

ولی هنوزم عین بچه م دوستش دارم. ولی یه بچه ای ک بزرگ شده و همراه شده. دیگه دردسر نداره. صبر کنی، جواب صبرت میگیری. تازه سخت تر ازین مرحله بحران نوجونیشه. پنج شش سال دیگه حالت میپرسم. گستاخ میشه. پررو میشه. ولی اونم‌میگذره. ب سن الان تو ک برسه، میشه یه خواهر عزیز تر از جون. ک اونم جونش رو واست میده. صبر صبر صبر🙂👌

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706