2737
2734
عنوان

دعا نویس

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 26 پست
اصلا بعیده از ی دختر امروزی و جوون که ی خرافه رو انقدر باور کنه که اینجوری دست و پاشو سست کنه شما د ...

بله درستع 

منتها بحث سرنوشت پیش میاد که توی ایران هراتفاقی میوفته میگن حتما تقدیرش بوده 😔

ینی شما میگین سرنوشت قابل تغییر نیست نه؟

والا هر کی یه چیزی،میگه... ب نظر،من نیست چون ازقبل نوشته شده... اونایی ام ک خییلی دعانویس ماهرن کتاب خیلی قدیمی دارن...میگن یکم راجبت ازاینده. ولی درکل اینده معلوم نیست خدا میدونه فقط. ولی،فال ها واینا یک کم جن واینا سرکار،دارن بادعانویسا.. اونامیگن یچیزاییو

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا هر کی یه چیزی،میگه... ب نظر،من نیست چون ازقبل نوشته شده... اونایی ام ک خییلی دعانویس ماهرن کتاب ...

اگه اینطوره پس چرا بخاطر گناهایی که از پیش تعیین شده توسط ما باشه ب جهنم میریم و یا بخاطر خوبی های از پیش تعیین شده به بهشت؟!

عزیزم من تو چند تا تاپیک هم گفتم

دختر داییم به دوست پسرش خیانت کرده بود و کات بودن دختر داییم با دعا پسره دو برگردوند و نشوند سر سفره عقد  منم زنداییم و دختر داییم رفتم همون واسه شوهرم که اخلاقش گند شده بود مهر و محبت ک زبان بند گرفتم الان یه سالدو نیمه دیگه رو حرفم حرف نمیزنه

2731
بله درستع  منتها بحث سرنوشت پیش میاد که توی ایران هراتفاقی میوفته میگن حتما تقدیرش بوده 😔

خب اون کیه که گفته سرنوشتت فلان چیزه

پیغمبره؟ خداست؟ کیه که بهش از سرنوشت گفتن

ول کن بابا

اصلا سرنوشت چیه

عزیزم من تو چند تا تاپیک هم گفتم دختر داییم به دوست پسرش خیانت کرده بود و کات بودن دختر داییم با دع ...

خب بله اینا امکان پذیره 

ولی بحث من حرفایی هست ک میزنن

ببخشید اینو میگم ولی اگ ادم اختیار داشته باشه شما اختیار شوهرتون رو ازش گرفتین و فک میکنم این یه گناه کبیرس:(((

اگه اینطوره پس چرا بخاطر گناهایی که از پیش تعیین شده توسط ما باشه ب جهنم میریم و یا بخاطر خوبی های ا ...

گناه واینا فرق،میکنه. خداعقلم داده.

ب یکی امتحان الهی گرفته... ولی،طرف مال مردمو خورده از،راه حرام پولدراورده..ولی میتونست باتلاش و راه حلا ل وثواب کنه...

ولی تقدیر،درسرنوشت وازدواج  قسمته.

ولی خداوند فرصت وشانس میده ب ادما ک ازش،استفاده کنن.

نمیدونیم والا هیشکی از،بهشت وجهنم خبرنداره.واقعیت جیه

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2738
گناه واینا فرق،میکنه. خداعقلم داده. ب یکی امتحان الهی گرفته... ولی،طرف مال مردمو خورده از،راه حرام ...

خب بازم دچار تضاد میشه

ینی اینکه من حتما باید با این ازدواج کنم

پس انتخاب کجا میره؟

خب بازم دچار تضاد میشه ینی اینکه من حتما باید با این ازدواج کنم پس انتخاب کجا میره؟

نمیدونم والا. برای،ازدواج وایپک جدا بزن بگو قسمت یا انتخاب.

خیییلیا میگن قسمته... واقعا هم قسمته..من خیلی دیدم... 

خواهرم چیزی،بخواد بشه میشه. تلاشم نکنی میشه.  تازه افرادیو دیدم ک بدون تلاش،هم یا چیزی،شدن واما برعکسشوهم دیدم پرتلاش اما ب جایی،نرسیدن. چندبار تایپک زده بودن دیدم گفتن ک ازدواجشون قسمته... تعداد کمی گفتن انتخابه....

منم مجردم . هنوز تجربه نکردم... اما دیدم دوستانم میگن قسمت بود یهویی،شد یهویی ب دلم نشست. اصلاباورگ نمیشه. ازدواج گردم بااین😳

این یعنی شرک

سرنوشت هر کسی دست خداست

هیچ کسی جز خدا از آینده خبر نداره

لطفا سخت باور باشید نه ساده لوح

سال هاست که در زمینه طب سنتی مطالعه و تحقیق می کنم اگر سوالی در این زمینه داشتید در حد توان در خدمتم😊 طبیب نیستم اما بشدت علاقه مند