2737
2734
بنظرم ربطی به کما نداره. بد تربیت شده لوس شده پرو شده. چطور بلده بچه بازی کنه، چطور پول خواستنی مهرب ...

خدابه دادشون برسه مادرشوهرم بنده خدا هزارتامریضی گرفته نمیدونن دیگه چیکارش کنن

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا سلامتی بده ان شاء الله 

هروز 3 بار سوره مبارکه جن بعد نماز بخون هم به ظرف آبی فوت کن و هم به طرف برادرشوهرت و اهل خانه فوت کن بعد آب داخل ظرف بریز تو غذا یا چایی بده بخوره 

خیلی خوبه دعوا و پرخاشگری رو کم میکنه به شرطیکه ادامه دار باشه خوندنش 

2731
بخداااا ربطی به کما نداره. این بی بندو بار شده، بیچاره خانوادش. 

دقیقا بیچاره توروی من خیلی خجالت میکشن خودم دیدم مادرش یواشکی گریه میکرد

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
خدا سلامتی بده ان شاء الله  هروز 3 بار سوره مبارکه جن بعد نماز بخون هم به ظرف آبی فوت کن و هم ...

عزیز من بدای این بنده خدا سه دور باید قرانو  ختم کرد فوت کرد تو دریاچه انداختش توش بلکه افاقه کنه.الله اکبر خدایا بحق علی و اولادش خودت سر به راهش کن بخاطر دل پدر مادرش

2740
عزیزم دکتر شکیب یه روانشناسه قابله میخوای شمارشو بدم باهاش مشاوره کنید؟؟؟؟؟

شیرازه

بعضی اتفاقات که روانپریشی و پرخاشگری میاره نشونه اذیت و آزار جن هست و یا اینکه زمانیکه کما بود ترسیده 

اینهایی که میگم اعتقادیه حالا بعضیا اعتقاد ندارند

یه روش دیگه هم که بیشتر برای کودکان که میترسند و نصف شبها جیغ و گریه میکنند استفاده میشه و اونم اینکه سینی فلزی روی اجاق گاز میذارن داغ داغ بشه 

قبلش یه لیوان آب نمک (دوقاشق) درست میکنن زمانیکه سینی داغ شد برمیدارن جلوی چشم طرف که ترسیده میگیرن البته نه زیاد دور نه زیاد نزدیک بعد کم کم آب نمک میریزن تو سینی داغ و طرف هم ببینه این صحنه رو 

این کار اعتقادیه که باعث میشه ترس بچه بریزه و یا به اصطلاح ترسش به سینی منتقل بشه 

حالا امتحانش ضرر نداره 

البته خیلی مراقب باش کسی نسوزه 

خدابه دادشون برسه مادرشوهرم بنده خدا هزارتامریضی گرفته نمیدونن دیگه چیکارش کنن

عزیزم به خانوادش بگوبراش حرز امام جوادبگیرن البته اگربرادرشوهرت به بازوش می بنده چون باید به بازوبسته بشه بعضی ها هم میگن به گردن. دوتاکانال هست که بصورت رایگان راهکارداده اگر می خواهی بیا خصوصی تا بهت بگم

2706