2737
2739
عنوان

با طلسم قوی و بخت بستگی سخت چه باید کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1067 بازدید | 66 پست

خدا لعنت کنه کساییکه دنبال این کارا هستن.متاسفانه من آثار این کارهارو توزندگیم دیدم.دراطرافم کسایی بودن که اهل جادو جنبل بودن متاسفانه وجود داره وآدم دچار مشکل میشه.

خدا لعنت کنه کساییکه دنبال این کارا هستن.متاسفانه من آثار این کارهارو توزندگیم دیدم.دراطرافم کسایی ب ...

بله دقیقا

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلسم و جادو وجود داره تا آحرشم وجود خواهد داشت.اما آدمش خیلی سخت پیدا میشه که بتونه جادو جنبل کنه.

اما اول بهتره قبل از شک به جادو اینا انرژیای منفی رو از خونه دور کنیم.

اسپند میگن انرژی منفی رو دور میکنه.

نمک هم همینطور 

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
2731

خانم دکتر مهربون اینده این حرفها تو سطح شما نبست ولی اگر احساس میکنی که گره ای در کارت هست فقط با قران و مفاتیح پیش برو هرگز سراغ رمال ها نرو چون پای اجنه و شیاطین رو به زندگیت باز میکنی دعای معراج از این کارتی ها هست همیشه همراه داشته باش و میتونی ۷۰ بار سوره الرحمن رو به اب بخونی و هم بخوری هم اسپری کنی دور خونه اسفند دود کن قبل از اذان مغرب و صدای اذان رو بلند کن تو خونه خوندن حدیث کسا هم خوبه 

وجود داره در قرآن هم بهش اشاره شده

یک آیه واسم بگو که توش طلسم  باشه

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

از زمان پیغمبر اسلام  کلا طلسم باطل شد برای نسل مسلمانها

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
خانم دکتر مهربون اینده این حرفها تو سطح شما نبست ولی اگر احساس میکنی که گره ای در کارت هست فقط با قر ...

👏👏👏👏👏👏👂👂🌹

2740
طلسم و جادو وجود داره تا آحرشم وجود خواهد داشت.اما آدمش خیلی سخت پیدا میشه که بتونه جادو جنبل کنه. ...

وجود نداره طلسم 

ایه ۱۰۲ سوره ی بقره 

معنی میدونی چی گفته 

ایه ۱۰۲ سوره ی بقره  البته قدرت خدا بالاتر از این حرفهاست

https://uupload.ir/files/2czl_۲۰۲۱۰۱۲۱_۲۰۵۶۴۲.png

2706