2733
2734
مامانش یه بار زنونه اومدن  با خودشم ۳بار بیرون حرف زدیم

کار درستی میکنی 

برای معاشرت ‌‌حرف زدن پارک جای مناسبی هست

اگر ادامه داشت برید رستوران

تا وقتی مطمئن نشدی برای این چیزای اولیه نرو رستوران یا کافه چون اینجوری الان راحت میتونی بهم بزنی 

😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم رو شو ندارم  اون باید خودش بفهمه

نمیشه که شاید تجربه شو نداره یا خب یادش میره توقع نداشته باش طرف جنتلمن باشه و هرکاری برات بکنه ازت پرسید بریم پارک بگو پارک نه بریم یجای دیگه باید پررو باشی تا بفهمی وگرنه به ضرر خودته باید پررو باشی وگرنه میشی تو سری خور

تاپیک اخرم یه ختم خیلی عالی هستش حتما انجامش بدین من خودم زیاد اهل دین و اینجور چیزا نیستم باایمانم نیستم ولی خیلی ختمش جالبه واسم سریع جواب داد تاپیک الیشم گذاشتم اونایی که جواب گرفتن ازش نوشتن چه نیتی کردن و چطور جواب گرفتن...ایشالله همتون حاجت روا بشین........          اگه دنبال یه محصول عالی واسه چاق شدن هستین بدون هیچ عوارضی درخدمتم تا سه روز امتحانش میتونین بکنین ناراضی بودین میتونین برگردونین پولتونو کامل پس میدم واتساپ درخدمتم 09384343180____هرچیز دیگه ای ام بخواین دارم از کرم گرفته تا انواع داروهای زناشویی و لاغری و ...
کافی شاپ   بستنی و آبمیوه فروشی ها حالا یا فضای داخلی یا فضای بیرون صندلی و میز هست برای ...

اگه دو سه بار اول برن جایی که هزینه نداشته باشه هم زمان بیشتری دارند هم راحت تر میتونن جواب نه  بدن

و عذاب وجدانی هم نداره

برای فهمیدم دست به خرج آقای داماد هم این راه بهتریه

😁

وای قطعا خسیسه شوهر من بهترین ابمیوه و نوشیدنی هارو تو این دوران خرید من همیشه فکر میکردم میخواد جلو من کلاس بذاره و العانم بعد ۷سال پولدار نیستیم اما کلا مدلش اینه بهترین هارو العانم میخره پس نتیجه هرطور العانه بعد هم همینه

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
2738

دفعه اول که مامانش اینا اومدن چیزی دستشون گرفتن بیارن؟ شکلاتی؟ شیرینی ای؟

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

ولی تجربه بمن ثابت کرده مردی که بدون گل میره خواستگاری یا مثلا چیزی نمیخره نمیخواد برای چیزی که مطمئن نیس هزینه کنه 

ذات ازدواج سنتی همینه دیگه 

ولی شما میگی الان سومین باره یه بارم مادرش اومده دیگه اگه شما رو میخواد باید دست تو جیب مبارکش کنه 

این چیزا خیلی مهمه اصلا ب سادگی ازش نگذر

اگه دو سه بار اول برن جایی که هزینه نداشته باشه هم زمان بیشتری دارند هم راحت تر میتونن جواب نه  ...

ببینید خوب معمولا حرف بیشتر از یک ساعت طول میکشه و میطلبه نوشیدنی و خوراکی تهیه بشه این مدیریت و اصول طرف رو میرسونه و خسیس نبودن طرف بهرحال هرچیزی یک هزینه ای داره اگر اینطوری باشه پس دسته گل و شیرینی خواستگاری هم نیارن تا عروس بله بگه سر عقد 

مخصوصا که مورد فعلی دو سه جلسه است دارن حرف میزنن

۱. شاید بلد نیست واقعا 

۲. شاید مثل ما تو کرونا از بیرون خرید نمیکنه

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
وای قطعا خسیسه شوهر من بهترین ابمیوه و نوشیدنی هارو تو این دوران خرید من همیشه فکر میکردم میخواد جلو ...

من و شوهرم با هم دوست بودیم چند دفعه اومدن هر دفعه هم گل خرید و من میدونستم چقدر جیبش خالیه چون سرباز بود برای حرفه‌ای مهریه هم با هم رفتیم کافی شاپ

ببین خب بستگی ب روش خواستگاری داره  اگه هیچ احساسی بینتون نیس و صرفا جلسه آشنایی هست بعید نیس ...

نه خب پیگیر بودن 

می خواستن ادامه بدن 

نظرشون مثبت بود

از پذیرش درخواست دوستی آقایان معذوریم 😊
2706