2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پریشب دوست پسرم بهم فحش داد از خونه انداختمش بیرون😐اونوقت شوهر کنم منو بزنه؟؟؟؟؟ مگ توسری خورم؟کسی بزنه منو یجوری میزنمش صدا بز آفریقایی درحال مرگ بده ....

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
2731
الان چجوره رابطتون؟

خیلی در تلاشه ک نشون بده بابت گذشته بدی ک برام ساخته پشیمونه

نمیدونم حتی واکنشم چی باشه فقط نگاش میکنم یه روزی ارزو داشتم بگه دوسم داره.اما الان فقط نگاش میکنم و مهم نیس برام

آرزو کنمت؛براورده شدن بلدی؟؟؟🤗
افرین یه شیر زن پیدا شد چجوری میزنی یاد ما هم بده 

😂😂من اصولا وقتی دعوام بشه کلا وحشی میشم حرفام با داد میزنم...کلا کسی منو بزنه منم میزنم ! نمیشینم کتک بخورم! لگد کار سازه 😁

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
2740
خیلی در تلاشه ک نشون بده بابت گذشته بدی ک برام ساخته پشیمونه نمیدونم حتی واکنشم چی باشه فقط نگاش می ...

درکت میکنم،خیلی سخته

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
والا منم دلم میخاد بزنم ولی زورم نمیرسه اون 82 کیاو من 58 کاری نمیتونم بکنم

دوست پسر من ۷۸کیلو قدش هم۱۸۵ من ۵۲ قدم۱۶۵

خودت حساب کن! بهم فحش داد انداختمش بیرون!چی بگم واقعا🥺 ولی کم نیار!

اگه خاستین بزنین زورشو نداریو گاز بگرید و لگد برت کنیو حالا هرجا ک بخوره😂😂😂😂

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙