2737
2734
عنوان

کیا تو سونو ۱۲ هفته یاnt جنسیت رو .‌‌.‌‌..

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 44 پست
اگه دستگاهش مجهز باشه میتونه دقیق بگه چون جنسیت مشخص شده ولی جنین خیلی ریزه و فقط دستگاه با کیفیت می ...

۱۲ هفته و شش روزم بود ممکنه حدسش درست باشه یا زوده

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا من گفت مشخص نیست ولی احتمالا پسره و پسرم شد

مال منم احتمال داده فعلا

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤
2728
اخه من آزمایش خون هم دادم تو ده هفته جواب اومد ۹۰ درصدپسر تو ۱۲ هفته هم احتمال داد پسر فکر کنم درسته

پسر معمولا زودتر مشخص میشه مبارکت باشه

خدایا طوری دستمو بگیر که کسی منو دست کم نگیره   
۱۲ هفته و شش روزم بود ممکنه حدسش درست باشه یا زوده

ببین مثلا سونو دکتر شاکری تو هفته دوازدهم تو جواب جنسیت رو مینویسه انقدر مطمئنه ولی خوب اونهایی که از صدای قلب و اینا میگن نه درصد خطا داره

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2740
ببین مثلا سونو دکتر شاکری تو هفته دوازدهم تو جواب جنسیت رو مینویسه انقدر مطمئنه ولی خوب اونهایی که ا ...

نه من از روی صدای قلب نگفت

آره من دقیقا ۱۲ هفته رفتمntگفتن پسره و درست بود  

منم گفت احتمال زیاد پسره