2733
2734
عنوان

امشب بخاطر مسائل مالی با شوهرم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1390 بازدید | 103 پست
خوب اگر میتونید و نشدید جای افتخار نداره

افتخار نکردم ولی سرافکنده و ناراحت هم نیستم بخاطر سوار نشدن هواپیما که چی بشه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
منم😑 فقط سوار نیسان شدم اونم مثل گوسفند پشت نشستم تا برم روستامون😱😂

شاد و خرم😂😂😂😂

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا هواپیما خیلیم چیز خوبی نیستا سه ساعت مجبور شدم از تو یه صندلی تکون نخورم بشینم فقط من سوار شدم بجات پشیمونم تازه پذیرایی هم نکردن خلبان گفت کروناست نکبت من گشنم بود

خدا میبیند و بس...!
افتخار نکردم ولی سرافکنده و ناراحت هم نیستم بخاطر سوار نشدن هواپیما که چی بشه

ادم کار میکنه که زندگی بهتری داشته باشه

وگرنه یه نون بربری هم ادم و سیر میکنه

اگر بشه رفاه داست و مقاومت کرد اشتباهه حالا شرایط مالی امروز سخته حرفی نیست وای بعضی ها زورشون میاد واسه یه چیزایی خرح کنن فکر میکنن پول دور ریختنه

شما هم اگر شرایطشو داری استفاده کن وگرنه هواپیما که یه مثال بود

2731
همسره منم کارمنده حقوقش همین حدوداس،دوست داره خرج کنه ولی قسطا مگه میزارن یکم به خودمون برسیم،بنده ه ...

ببینیداصلا قسط نداریم دو سه تا خونه داره کرایه خونه داره 

کلا خرحای سرمایه ای رو خوب خرج میکنه چ بدای خونه یا مثلا طلا خوب میخره اما نمیزاره راحت زندگی کنیم بابا دنیا دو روزه تا الان قناعت کردم جمع کردیم اگه از الان ب بعد خرج نکنیم پس بدرد چی میخوره این پول

😍  
بابا هواپیما خیلیم چیز خوبی نیستا سه ساعت مجبور شدم از تو یه صندلی تکون نخورم بشینم فقط من سوار شدم ...

با ماشین اون سه ساعت و باید ۳۰ ساعت مینشستی و انواع و ارتروزو میگرفتی 😅😅😅

نکات مثبتشو ببین 

سلام   اسی تو این سن نباید کم گذاشت واسه بچه  که نوجوان هستن  حداقل شوهرت کارمند هست و باید یکم روشنفکر باشه  الان شرایط زندگی فرق میکنه و حداقل باید ماهی ۸۰۰ بیش بدید   وضعش خوبه 

به شوهرت کمک کن حداقل تو  سایت مطالعه  کنه  بابت رفتار با بچه هایی که تو سن بلوغ هستن تا جوانی 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
ادم کار میکنه که زندگی بهتری داشته باشه وگرنه یه نون بربری هم ادم و سیر میکنه اگر بشه رفاه داست و ...

دقیقا منم با شما هم عقیدم 

حالا نمیدونم چیکار

😍  
2740
ببینیداصلا قسط نداریم دو سه تا خونه داره کرایه خونه داره  کلا خرحای سرمایه ای رو خوب خرج میکنه ...

خدایی با دو سه تا خونه مسافرت راحت نمیبرتتون

باهاش اساسی صحبت کن ولی نه جلو بچه ها که روشون باز بشه

با ماشین اون سه ساعت و باید ۳۰ ساعت مینشستی و انواع و ارتروزو میگرفتی 😅😅😅 نکات مثبتشو ببین 

بابا هردوماه با اتوبوس همین مسیرو میام و میرم ۱۲ساعته میرسم 😂😂😂😂تازه کیک و ابمیوه هم میدن 

خدا میبیند و بس...!
سلام   اسی تو این سن نباید کم گذاشت واسه بچه  که نوجوان هستن  حداقل شوهرت کارمند هست ...

حتی زورش میاد پول نت بده خودم یواشکی براش میخرم چند بار در ماه میبرمشون بیرون از خودم میخرم یا پول لباسشونو اکثرا خودم میدم

ی مقدار. پول دارم تو بانک سودشو میگیرم

😍  
حتی زورش میاد پول نت بده خودم یواشکی براش میخرم چند بار در ماه میبرمشون بیرون از خودم میخرم یا پول ل ...

👏👏 نزار جلو بقیه دوستاش کم بیاره 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
بابا هردوماه با اتوبوس همین مسیرو میام و میرم ۱۲ساعته میرسم 😂😂😂😂تازه کیک و ابمیوه هم میدن 

😆😆😆😆😆

خدایی اتوبوس جدیدا خوبه من سوار نشدم ولی تو خیابون میبینم خیلی قشنگن

رو هفته پیش به شوهرم گفتم بیا با اتوبوس بریم شمال بهم خندید وگرته من بدم نمیاد امتحان گنم

2706