2737
2739
عنوان

بهترین مارک خامه قنادی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 32121 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین ۱۰۰ گرم خامه معمولی با ۲۰۰ گرم شکلات(هر رنگی دوست داری) لازم داری خامه رو بذار در حد گرم شدن ر ...

مرررسی عزیزم.

نمیشه دورشو خامه قنادی سفید بزنم.

لابه لا و روشو ازینی ک گفتی؟

2728
من  مینارین هم امتحان کردم ولی گاناش خیلی بهتره مزه شم خوبه

دوست عزیز مینارین یعنی خامه گیاهی اما اسم برند نیست 

همه خامه های گیاهی و پالم دار رو میگن مینارین 

خوشحال میشم به کانال من سر بزنید قراره پر بشه از آمزشهای مفید و بدرد بخور vafel_cake_dez@
مثل خانه فرم میگیره ؟

باور کن بهتر از خامه فرم میگیره.البته گاناش رسپی خاصی نداره برای فیلینگ و فرم دادن نسبت شکلات دو برابر خامه و برای روی کیک که میخواهیم روکش کنیم و براق باشه و روون خامه دو برابر شکلات

تویی که داری امضامو‌ می خونی میشه یه صلوات بفرستی برا کم شدن شر کرونا از سر بشریت🌷🌷🌷
دوست عزیز مینارین یعنی خامه گیاهی اما اسم برند نیست  همه خامه های گیاهی و پالم دار رو میگن مین ...

میدونم عزیزم

تویی که داری امضامو‌ می خونی میشه یه صلوات بفرستی برا کم شدن شر کرونا از سر بشریت🌷🌷🌷
2740
مرررسی عزیزم. نمیشه دورشو خامه قنادی سفید بزنم. لابه لا و روشو ازینی ک گفتی؟

منظورت از دور چیه؟ همونی که روش میزنی دورشم همونه دیگه

به نظرمن اگر که کیک ترکیبی از هر دوتا رنگ باشه خیلی قشنگ تر و شیک تر میشه البته به شرطی که یکیش غالب باشه به اون یکی☺🌺

عزیزی که داری امضام رو میخونی میشه برای حاجتم صلوات یا هر سوره ای که لطفته برام بخونی؟اگه خوندی ریپلای بکن که من هم برات بخونم☺😊🙏 زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت زندگی بهتر نشد...  
سروین شب یلدا گرفتم اشغال بود کل کیک و ریختم بیرون خامش خوب فرم میگیره ولی بدبویه

اره مزه روغن جامد میده.ولی تا یکسال پیش خیلی خوب بود هم فرم گزفتش هم طعمش ا