2733
2739
عنوان

اونایی که بچه ندارن یا اصلا ازدواج نکردن خوش به حالتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1714 بازدید | 113 پست
ناشکری نکن مشکل اینه که برای خودت زندگی نکردی ربطی به بچه ها نداره

میشه بگی چطوری برای خودم زندگی کنم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما با مردی ازدواج کردی که دو تا بچه داشته

همین الان زوج ها بزور یدونه میارن

بعد دو تا دیگه هم اضافه کردی

خب فراتر از سخته

خداحفظشون کنه

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
شوهر ندارم ک 😂😂😂

😂😂😂😂😂تورو باد بیفته اول بگو من باباشونو می خوام 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2728
نگو گناه دارن.یعنی چی بغل میکنی اتیش میگیری

یعنی بچه بزرگم 19 ماهشه تابغل میکنم میبرم دستشویی کمرم میشکنه  کوچیکه هم 3 ماهشه

دلم میخواد عین مریم مقدس شوهر نداشته باشم بچه بیارم 😆

اییی خدا کرونارو خدا لهنت کنه چه کر با جوونامون 😂😂😂😂

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2738
عزیزم شما با مردی ازدواج کردی که دو تا بچه داشته همین الان زوج ها بزور یدونه میارن بعد دو تا دیگه ...

ممنون عزیزم

😁نابود شدیم

جوونای کرونا زده اییم ما بدبخت ما دهه شصیا اومدبم تو ۳۰ سالگیمون یکم عشق وحال کنیم که بازم نشد ای سوخته هااا

عزیزم شما با مردی ازدواج کردی که دو تا بچه داشته همین الان زوج ها بزور یدونه میارن بعد دو تا دیگه ...

واقعا ممنون چرا بعضی از این خانما ندونسته قضاوت میکنن اصلا میدونن مثلا چی میکشم

عزیزم امیدت ب اینده باشه منم وقتی پسرم ب سن بچه شما بود واقعا سختم بود خیلی زیاد دست تنها با یه بچه ک همش گریه میکرد الان ماشالله ۴سالشه ایقد خوب و اروم شده ک اصلا نیازی نیس من زیاد درگیرش باشم‌شماهم فوقش ۲سال دیگه سختتون هست

اخرش 
2706