2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عشقم الان دستم نیست هودیش دادم دوستم برده سایزشو عوض کنه 

آها بسلامتی گلم. من میگم ی تک رز قرمزم باهاشون بزار

خدایا خودتم شاهد بودی که چقد سختی کشیدیم و چقد دلمون شکست و همچنان دل میشکونن.. به هر سازی ک این روزگار زد رقصیدیم...خدایا بند دلمو محکم کن انقد محکم که هیچ وقت پاره نشه🥺به ما صبر و توان و تحمل بده تا از امتحان تو سربلند بیرون بیایم🙏(از خیلیییی از آدما گله دارم همشونو روز قیامت تسویه میکنم) اگه ی صلوات ب نیت رز من بخونین ی دنیا ممنونتون میشم 
۶۰۰ تومن واس دوس پسرت کادو ولنتاین گرفتی لنتی چرا پسر نشدم

😁😁😘😘😘😘

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  
2731
اون چه جوریه مطمینا اونم سنگ تموم میزاره

بد نیست 

مثلا واسه تولدم حدودا ۴ تومن داد 

البته خرجای دیگه هم خودش میکنه مثلا کتابای کنکورمو میکیره 

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  
کافیه. سوپرایز بزرگتر رو بزار برا روز مرد

اخه اول روز زنه فکر نکنم اون چیزی واسه من بگیره 😬

اگه پول داری گلم بگیر گل کاملش میکنه😍

پس میگیرم 😍😍😍

اگه اینجوریه آبجی گلم واسش بخر معلومه بچه خوبیه 😜😃

دعا کن عزیزم معلومه دلت پاکه دعات میگیره 

یه دستبند ست هم  از پیج من بگیر خب😅setara_qom

اهل دستبند نیست وگرنه حتماااا ازت میگرفتم هنرمند 

کلا مردا خیلی اهل گل و اینا نیستن اصل کاری براشون مهمه نه جزییات 

دقیقا یه پیج روانشناسی هم میگفت اینو